Uživatel: Nepřihlášený

Kategorie produktů

Produktové řady

Specialista na repasovanou výpočetní techniku Dell a HP.

puzzle
radce SeriĂłznĂ­ business notebook – Dell Latitude E6430 FiltrovánĂ­ vÄŤetnÄ› konfigurátoru Dell All in One s OptiPlexem 790 SFF Nejmenší provedení dell optiplex 790 USFF Srování produktových řad Dell Optiplex a Precision Stojan pro dokovací stanici Dell All In One Recenze Dokovací stanice Buďte jedineční Video

Blog

Nejoblíbenější úhlopříčka notebooku?

Nejoblíbenější úhlopříčka notebooku?

Produktové tipy | 21.10.2016 | Ondřej Nawrat

Rozměr 15,6" byl dlouhou dobu brán jako standardní a nejuniverzálnější úhlopříčka displeje notebooků, která ideálně kombinovala mobilitu a uživatelské pohodlí. S dnešními ultrabooky a tablety už ale vnímáme tyto notebooky spíše jako jedny z větších. Ale je to na škodu? Dle vašeho zájmu rozhodně ne.

celý článek
Dell OptiPlex a LCD monitory s nejnižší cenou

Dell OptiPlex a LCD monitory s nejnižší cenou

Produktové tipy | 20.10.2016 | Ondřej Nawrat

Máte zájem o ty nejlevnější stroje Dell OptiPlex 780 s Dual Core procesory? Sháníte na dnešní poměry již menší 19" LCD monitory? Pokud ano, dnešní zpráva vás potěší.

celý článek
Článek a video recenze na Dell Latitude E6430

Článek a video recenze na Dell Latitude E6430

Produktové tipy | 19.10.2016 | Ondřej Nawrat

Připravili jsme pro vás článek a video recenzi na notebooky Dell Latitude E6430. Není třeba dlouze se o něm zde rozepisovat a uvádět všechno, co si můžete sami přečíst v článku nebo shlédnout ve videu.

celý článek
Latitude E6540 – nový 15,6" model na začátek nového týdne

Latitude E6540 – nový 15,6" model na začátek nového týdne

Produktové tipy | 17.10.2016 | Ondřej Nawrat

Dovolte mi představit vám nový model 15,6" repasovaného notebooku Dell Latitude, který u nás můžete vidět poprvé. Jde o Latitude E6540 – další generaci dobře známých firemních notebooků pro celodenní náročný provoz, tentokrát s procesorem Core i7, 8 GB pamětí RAM, SSD diskem a Full HD displejem.

celý článek
Filtrování zboží zahrnující konfigurátor

Filtrování zboží zahrnující konfigurátor

Novinky v Technimaxu | 14.10.2016 | Ondřej Nawrat

Vážení zákazníci, s radostí vám představujeme novou možnost filtrování zboží. Ano, filtry jsou dnes standardní funkcí většiny eshopů, ale my jsme je doplnili o náš bohatý konfigurátor. Tímto získáváte naprostý přehled nad vším, co u nás můžete získat. Jednoduše a účinně. Vyzkoušejte si je sami.

celý článek

Jak a proč?

Našim cílem je všem malým a středním firmám, které nemají oproti velkým korporacím dostatek financí, poskytnout špičkové IT vybavení a služby stejně, jako si draze pořizuje jejich mamutí konkurence.

Řídíme se heslem, že prodej repasované techniky není „špinavý bazar“. Děláme svou práci jinak: Kvalita a servis na úrovni techniky nové, nízké náklady jako u použité.

Špičkové produkty a špičkové služby jsou konečně dostupné i pro malé a střední firmy.