Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Dell OptiPlex 3070 – moderní počítač na každodenní použití

Recenze | 4.10.2022 | Jakub Seidl
Rádi bychom vám představili počítač Dell OptiPlex 3070, který je ke konci roku 2022 jedním z nejmodernějších PC v rámci repasů. Jde o ideální počítač do kanceláře, který může být velmi zajímavou alternativou k novým počítačům. Jakožto repasovaný PC má oproti novému značně nižší cenovku, ale přitom nabízí moderní komponenty a pověstnou spolehlivost značky Dell.
celý článek

I letos pomáháme tam, kde je potřeba

Letos, stejně jako v minulých letech, pokračujeme ve veřejně prospěšných aktivitách, které si kladou za cíl podpořit neziskové projekty. Jako minulé roky jsou hlavními tématy zdraví, děti a jejich výchova a zvířata. Rok 2021, jehož výnos je určující pro celkovou částku v roce letošním, byl trochu hubenější, a proto i celková částka byla o něco skromnější. Nicméně stále platí, že 2 % ze zisku vracíme společnosti v našem prostředí, tedy potřebným kolem sebe.
celý článek

Které počítače mají nejnižší spotřebu?

Prudké zvyšování cen energií se dotýká nás všech, ať už máme na mysli firemní měřítko nebo naše osobní domácnosti. Doposud jsme omezování spotřeby vnímali možná spíše jako otázku ekologie, ale aktuální situace nás nutí více nad spotřebou přemýšlet i z ekonomického hlediska. Rádi bychom vám sdělili přesnou energetickou náročnost počítačů, ale není to tak jednoduché.
celý článek

Tower servery Dell PowerEdge T330 a T110 II

Řešíte server pro menší firmu, která nemá oddělenou klimatizovanou serverovnu s rackovou skříní? Právě do takových podmínek jsou určeny tower servery Dell PowerEdge. Můžete je umístit do běžné kanceláře jako jakýkoli jiný PC, aniž by vás nijak rušily. Ušetříte si tak náklady i starosti s budováním zázemí pro rackový server. Pojďme se podívat na dva modely tower serverů, které jsme pro vás přidali do nabídky.
celý článek