Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Dokovací stanice Dell s USB-C

Do nabídky jsme pro vás zařadili dokovací stanice Dell WD15 a WD19, které se připojují přes USB-C. Najdete je v konfigurátoru u generačně nejnovějšího notebooku z naší nabídky, Dell Latitude 5480, který již nemá klasický E-family dokovací konektor.
celý článek

Hledáme seniorního obchodníka

Jste komunikativní, máte obchodního ducha a základní přehled v IT? Hledáme do teamu seniorního obchodníka, který ví, jak zboží prodat. Nehledáme juniora, který bude čekat na naše pokyny. Budete aktivně hledat nové zákazníky a obchodní příležitosti. Aktivně budete řešit stávající zákazníky, nové zákazníky, výběrová řízení, nabídky a individuální projekty.
celý článek

Záruka kvality repasovaných notebooků

Také už vás nebaví neustále zjišťovat, jaké vady má repasovaná technika v kvalitě B, co přesně značí kvalita „bronz“ apod.? Pak se spolehněte na repasovanou IT od Technimaxu. Veškeré naše zboží je pouze v kvalitě A+, kterou jasně a srozumitelně definujeme na našem webu. Jednoduše si vyberte a spolehněte se na nás.
celý článek

Provozní doba na konci roku 2020

Kazí vám plány dodavatelé, kteří si ke konci roku prodlužují svátky, zavírají sklady, dělají inventury apod.? Toho se s námi obávat nemusíte. Jsme zde pro vás každý všední den, a to i v období Vánoc. Pokud budete potřebovat s něčím poradit třeba 23.12., klidně nám zavolejte, budeme tu pro vás klasicky až do 16:30.
celý článek