Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

I letos pomáháme tam, kde je potřeba

Doufáme, že jste zaznamenali naši iniciativu pomáhat tam, kde je potřeba. Pokud ne, rádi bychom vám ji představili. Již v roce 2015 jsme se rozhodli věnovat poměrnou část zisku potřebným. Zaměřujeme se na podporu neziskových projektů, které lidé z naší firmy osobně znají nebo s nimi mají zkušenost. Vězte, že svým nákupem u nás vždy podpoříte někoho, komu tento příspěvek opravu pomůže.
celý článek

Repasujeme již 18 let!

Dnes je tomu přesně 18 let od založení firmy Technimax. Víme, že za úspěch vděčíme především vám, našim zákazníkům. Abychom vám alespoň malým gestem poděkovali, zapnuli jsme pro vás přepravu zdarma, a to ode dneška až do neděle 19.9. Přeprava zdarma se vám započítá automaticky na každou objednávku.
celý článek

Windows 11 test na repasovaných Dellech

Poběží Windows 11 na repasovaném Dellu? To je otázka, kterou pomalu začínáme slýchat od našich zákazníků. Přestože finální verze Win 11 ještě není, a tudíž ji nelze reálně vyzkoušet, otestovali jsme dostupnou Insider Preview verzi 22000.132. Na notebooku Dell Latitude E7240, který se začal vyrábět v roce 2013, jede Windows 11 bez problémů.
celý článek