Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Nejprodávanější Delly v roce 2022

S novým rokem máme možnost ohlédnout se zpět a vyhodnotit, které modely repasovaných notebooků a počítačů Dell se u nás nejvíce prodávaly. Oproti loňskému přehledu prodejů jsme letos graf notebooků rozšířili o pětkové řady a u počítačů jsme sloučili modelové řady dle generací.
celý článek

All in One sestavy Dell s PC typu Micro

Do nabídky jsme pro vás nově zařadili All in One (AIO) sestavy Dell, jejichž základem je počítač v nejmenším provedení Micro. Praktický stojan Dell MFS18 slouží jako polohovatelná noha monitoru, ale navíc má v zadní části držák na Micro PC, do kterého lze vložit libovolný model počítače Dell v tomto form faktoru. Stejně tak držák na monitor je univerzální VESA 100, lze tedy nasadit libovolný monitor Dell až do úhlopříčky 27".
celý článek

Provozní doba na konci roku 2022

Kazí vám plány dodavatelé, kteří si ke konci roku prodlužují svátky, zavírají sklady, dělají inventury apod.? Toho se s námi obávat nemusíte. Jsme zde pro vás každý všední den, a to i v období Vánoc. Pokud budete potřebovat s něčím poradit třeba 23.12., klidně nám zavolejte, budeme tu pro vás klasicky až do 16:30.
celý článek

Dell OptiPlex 7080 – více než jen kancelářský počítač

Recenze | 30.11.2022 | Jindřich Ropek
Skladem pro vás máme první kusy počítačů Dell OptiPlex 7080, je proto na čase podívat se, co nám tato nová generace PC nabízí. Přestože máme modelovou řadu OptiPlex zažitou jako kancelářské počítače, 7080 může být mnohem více. Díky svému výkonu a možnostem konfigurace přesahuje i do kategorií herních počítačů, pracovních stanic a PC pro virtuální realitu.
celý článek