Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Velký pomocník do každé situace – Dell Latitude E5570

Recenze | 14.5.2020 | Jindřich Ropek
Z aktuálních zpráv o technických novinkách se může zdát, že klasické notebooky ustupují před segmentem ultrabooků. Naše prodejní čísla však ukazují, že klasické notebooky jsou stále velmi žádaným zbožím, a to především ty s pohodlně velikou úhlopříčkou 15,6". Pojďme se podívat na nejnovější 15,6" notebook, který máme aktuálně v nabídce, Dell Latitude E5570.
celý článek

Není všechno zlato, co se třpytí

Při výběru dodavatele vždy doporučujeme sledovat podmínky záruky, a hlavně se ptát, co vám dodavatel skutečně garantuje. Spoléhat se na prohlášení „99 % řešíme do 10ti dnů,“ nebo „naprostou většinu reklamací uznáváme,“ je problematické. Až vám přestane fungovat notebook a vy ho budete urgentně potřebovat, nechcete slyšet hlášku: „Běžně to opravíme do 10ti dnů, ale zrovna tady je to výjimečná situace…“ Toho se nenajíte, a proto se ptejte svého dodavatele, co vám skutečně garantuje.
celý článek

1000 respirátorů FFP2 zdarma

Jak jste již dříve zaznamenali, v roce 2016 jsme odstartovali vlastní iniciativu, která si klade za cíl pomáhat na místech, kde je to potřeba. Zavázali jsme se pravidelně každý rok vyčlenit část svého zisku a věnovat tuto částku na projekty, které si kladou za cíl podpořit aktivity na pomoc potřebným. Letos tomu není jinak.
celý článek

Dezinfekce, dezinfekce, dezinfekce

Jistě jste v poslední době řešili nákup pomůcek pro osobní hygienu, úklid nebo ochranu dýchacích cest. Stále se v médiích opakují slova roušky, čistota, bezpečnost a dezinfekce. My se současnému stavu přizpůsobujeme stejně jako vy, ale řadu opatření jsme zavedli už dávno.
celý článek