Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Hledáme seniorního obchodníka

Jste komunikativní, máte obchodního ducha a základní přehled v IT? Hledáme do teamu seniorního obchodníka, který ví, jak zboží prodat. Nehledáme juniora, který bude čekat na naše pokyny. Budete aktivně hledat nové zákazníky a obchodní příležitosti. Aktivně budete řešit stávající zákazníky, nové zákazníky, výběrová řízení, nabídky a individuální projekty.
celý článek

Provozní doba na konci roku 2020

Kazí vám plány dodavatelé, kteří si ke konci roku prodlužují svátky, zavírají sklady, dělají inventury apod.? Toho se s námi obávat nemusíte. Jsme zde pro vás každý všední den, a to i v období Vánoc. Pokud budete potřebovat s něčím poradit třeba 23.12., klidně nám zavolejte, budeme tu pro vás klasicky až do 16:30.
celý článek

Jak funguje Technimax v říjnovém lockdownu

Chceme vás ubezpečit, že na našem eshopu můžete bez obav nakupovat i v aktuální nepříznivé situaci. Jednoduše řečeno, na Technimax se můžete spolehnout. Vaše potřeby jsou pro nás prioritou, a to i v těžkých časech, nebo možná především právě v těžkých časech, kdy na rychlé dodávce spolehlivé techniky může záviset vaše práce či vzdělání.
celý článek

17 let s výpočetní technikou Dell

Dnešního dne slavíme narozeniny, protože od vzniku firmy Technimax uběhlo právě 17 let. Abyste z našich narozenin také něco měli, dáváme vám až do konce týdne dopravu zdarma k veškerému zboží. Ani nemusíte nikam zadávat žádný slevový kód, doprava zdarma se na vaši objednávku aplikuje automaticky. Díky a těšíme se na dalších mnoho let spolu.
celý článek