Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Provozní doba na konci roku 2022

Kazí vám plány dodavatelé, kteří si ke konci roku prodlužují svátky, zavírají sklady, dělají inventury apod.? Toho se s námi obávat nemusíte. Jsme zde pro vás každý všední den, a to i v období Vánoc. Pokud budete potřebovat s něčím poradit třeba 23.12., klidně nám zavolejte, budeme tu pro vás klasicky až do 16:30.
celý článek

Volně prodejné příslušenství Dell

Nově jsme pro vás spustili prodej náhradních dílů, komponentů a příslušenství Dell. Sekce Příslušenství a komponenty byla na našem e-shopu již dávno, nicméně byla spíše informativního charakteru a zobrazovala položky, které si lze přikoupit k našim počítačům a notebookům přes konfigurátor. Nyní máte možnost zakoupit si příslušenství Dell samostatně, aniž by bylo vázáno na konkrétní PC či notebook.
celý článek

Nové garance výdrže notebookových baterií

Jednou z nejčastějších obav při nákupu repasovaného notebooku je stav použité baterie. Jakou výdrž bude mít použitá baterie? Nebudu s sebou muset všude nosit napájecí adaptér? Neumře mi notebook, když se protáhne porada nebo při delší cestě vlakem? Jelikož podobné otázky trápí naše zákazníky, trápí i nás. Proto jsme se rozhodli něco s tím udělat.
celý článek

Prodlužujeme záruku na 2 roky

Rádi bychom vás informovali o novince, která vás určitě potěší. U všech produktů jsme pro vás prodloužili záruku na 2 roky, přesněji řečeno na 25 měsíců. A nejde o žádnou dočasnou propagační akci, ani se za tím neskrývají zvláštní podmínky, které byste museli splnit. Chceme vám zkrátka nabízet nejlepší zboží i služby na poli repasované výpočetní techniky, a prodloužení základní záruky na 2 roky je jedním z dalších kroků, jak toho dosáhnout.
celý článek