Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Jak funguje Technimax v říjnovém lockdownu

Chceme vás ubezpečit, že na našem eshopu můžete bez obav nakupovat i v aktuální nepříznivé situaci. Jednoduše řečeno, na Technimax se můžete spolehnout. Vaše potřeby jsou pro nás prioritou, a to i v těžkých časech, nebo možná především právě v těžkých časech, kdy na rychlé dodávce spolehlivé techniky může záviset vaše práce či vzdělání.
celý článek

17 let s výpočetní technikou Dell

Dnešního dne slavíme narozeniny, protože od vzniku firmy Technimax uběhlo právě 17 let. Abyste z našich narozenin také něco měli, dáváme vám až do konce týdne dopravu zdarma k veškerému zboží. Ani nemusíte nikam zadávat žádný slevový kód, doprava zdarma se na vaši objednávku aplikuje automaticky. Díky a těšíme se na dalších mnoho let spolu.
celý článek

1000 respirátorů FFP2 zdarma

Jak jste již dříve zaznamenali, v roce 2016 jsme odstartovali vlastní iniciativu, která si klade za cíl pomáhat na místech, kde je to potřeba. Zavázali jsme se pravidelně každý rok vyčlenit část svého zisku a věnovat tuto částku na projekty, které si kladou za cíl podpořit aktivity na pomoc potřebným. Letos tomu není jinak.
celý článek

Jsme tu stále pro vás

Jak jistě víte, všichni jsme byli nuceni přijmout řadu bezpečnostních opatření a provoz v celé zemi je značně omezen. My, jako firma, nyní fungujeme v režimu, který nám umožňuje zákon. Můžete si tedy stále objednávat a my vám techniku dodáme. Chodí nám extrémně vysoké množství objednávek, a proto je možné, že může ve výjimečných případech dojit ke krátkému zdržení. Věřte, že pracujeme na maximum.
celý článek