Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Volně prodejné příslušenství Dell

Nově jsme pro vás spustili prodej náhradních dílů, komponentů a příslušenství Dell. Sekce Příslušenství a komponenty byla na našem e-shopu již dávno, nicméně byla spíše informativního charakteru a zobrazovala položky, které si lze přikoupit k našim počítačům a notebookům přes konfigurátor. Nyní máte možnost zakoupit si příslušenství Dell samostatně, aniž by bylo vázáno na konkrétní PC či notebook.
celý článek

Nové garance výdrže notebookových baterií

Jednou z nejčastějších obav při nákupu repasovaného notebooku je stav použité baterie. Jakou výdrž bude mít použitá baterie? Nebudu s sebou muset všude nosit napájecí adaptér? Neumře mi notebook, když se protáhne porada nebo při delší cestě vlakem? Jelikož podobné otázky trápí naše zákazníky, trápí i nás. Proto jsme se rozhodli něco s tím udělat.
celý článek

Prodlužujeme záruku na 2 roky

Rádi bychom vás informovali o novince, která vás určitě potěší. U všech produktů jsme pro vás prodloužili záruku na 2 roky, přesněji řečeno na 25 měsíců. A nejde o žádnou dočasnou propagační akci, ani se za tím neskrývají zvláštní podmínky, které byste museli splnit. Chceme vám zkrátka nabízet nejlepší zboží i služby na poli repasované výpočetní techniky, a prodloužení základní záruky na 2 roky je jedním z dalších kroků, jak toho dosáhnout.
celý článek

Předinstalace Windows 10 zdarma na všech počítačích a noteboocích

Častá nedorozumění ohledně elektronického klíče operačního systému nás vedla ke kroku, který vám, doufáme, významným způsobem pomůže a ušetří čas i peníze. Dneškem začínáme na všechny počítače a notebooky zdarma instalovat operační systém Windows 10. Vy už tím pádem nemusíte hlídat, jestli má stroj elektronický klíč nebo COA štítek a nemusíte si vytvářet instalační flash disky a zdržovat se s instalací.
celý článek