Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Předinstalace Windows 10 zdarma na všech počítačích a noteboocích

Častá nedorozumění ohledně elektronického klíče operačního systému nás vedla ke kroku, který vám, doufáme, významným způsobem pomůže a ušetří čas i peníze. Dneškem začínáme na všechny počítače a notebooky zdarma instalovat operační systém Windows 10. Vy už tím pádem nemusíte hlídat, jestli má stroj elektronický klíč nebo COA štítek a nemusíte si vytvářet instalační flash disky a zdržovat se s instalací.
celý článek

Provozní doba na konci roku 2021

Kazí vám plány dodavatelé, kteří si ke konci roku prodlužují svátky, zavírají sklady, dělají inventury apod.? Toho se s námi obávat nemusíte. Jsme zde pro vás každý všední den, a to i v období Vánoc. Pokud budete potřebovat s něčím poradit třeba 23.12., klidně nám zavolejte, budeme tu pro vás klasicky až do 16:30.
celý článek

Bezpečné balení serverů Dell PowerEdge

V poslední době jsme obdrželi několik stížností na stav, v jakém našim zákazníkům dorazily servery Dell PowerEdge. Vždy šlo o to, že byly ohnuté čelní plechy, které ze serveru vyčnívají do stran. Přestože jsme při balení vše pečlivě vykládali a obalovali bublinkami, k ohýbání stále docházelo. Museli jsme proto přijít se zcela novým řešením.
celý článek