1000 respirátorů FFP2 zdarma

1000 respirátorů FFP2 zdarma

Jak jste již dříve zaznamenali, v roce 2016 jsme odstartovali vlastní iniciativu, která si klade za cíl pomáhat na místech, kde je to potřeba. Zavázali jsme se pravidelně každý rok vyčlenit část svého zisku a věnovat tuto částku na projekty, které si kladou za cíl podpořit aktivity na pomoc potřebným. Tento závazek plníme každý rok, a to bez ohledu na obchodní výsledky naší firmy. Vždy poskytneme odpovídající částku z našeho zisku.

Letos tomu není jinak. Kvůli vzniku pandemie COVID 19 a akutnímu nedostatku hygienických pomůcek jsme se rozhodli celou částku utratit za kvalitní české respirátory specifikace FFP2. Nechtěli jsme riskovat pochybné kvality levných čínských produktů a díky svým kontaktům jsme získali přednostně respirátory značky Moldex, která zaručuje vysokou kvalitu a jistotu, že nejohroženější lidé získají opravdovou ochranu. A o to nám jde především.

Rozdali jsme 1000 kvalitních českých respirátorů značky Moldex

Proto jsme utratili za respirátory více jak 100 000 Kč bez DPH a formou darovacích smluv obdarovali: špičkové pediatry, praktické lékaře a dále seniory. Také jsme darovali respirátory do rodin vážně nemocných dětí, které jsme už podpořili finančně před několika lety. Jedná se především o rodinu Honzíka a rodinu Amálky.

Jsme si vědomi vážnosti současné situace a velkého rizika, kterému jsou nyní tito dětští pacienti vystaveni, a proto jsme za respirátory utratili více, než k jak velkému daru jsme se zavázali. Rozdávat na místech, kde je potřeba, můžeme hlavně díky vám, našim zákazníkům, a proto vám touto cestou děkujeme za podporu a slibujeme, že i v dalších letech se o peníze, které u nás utratíte, budeme dělit způsobem, který jsme již před 4 lety prezentovali.

Pokud i vy budete chtít podpořit námi uvedené dětské pacienty, kontakty vám rádi s jejich souhlasem předáme. Můžete je také získat na uvedeních odkazech a na sociálních sítích.

Přejeme vám, všem našim zákazníkům a partnerům, pevné zdraví a maximum jistot, o které nás všechny nadcházející doba může připravit. Držte se a zůstaňte, prosím, s námi.

Naše budoucnost je ve vašich rukou.