15 let a desítky tisíc kusů

15 let a desítky tisíc kusů

V sobotu 15.9. budeme slavit 15 let od založení firmy Technimax. Za tu dobu jsme zpracovali a prodali desítky tisíc kusů značkové výpočetní techniky. Jsme rádi, že stále existují kvalitní stroje Dell, které nemají odslouženo po základních dvou letech záruky, ale velmi dobře poslouží mnohonásobně déle. O tom jsme se sami přesvědčili už dávno a stále se o tom přesvědčují další a další zákazníci.

Z posledních změn jste jistě zaregistrovali náš důraz na kvalitu zboží. Postupně jsme zavedli a vyladili kontrolu kvality všech typů techniky, kterou procházejí všechny prodávané kusy. Kvalitu vám proto můžeme garantovat a přesně definovat, jak také činíme na našem blogu. Kdykoli u nás nakoupíte, víte, co můžete očekávat.

kvalita notebooků

Co garantujeme u každého notebooku

Jako malou pozornost k oslavě našich 15. narozenin jsme pro vás připravili dopravu zdarma na všechno zboží. Pro její využití nemusíte nikam nic zadávat, ale přepravné se v košíku automaticky přepíše na 0 Kč. Tato akce platí až do středy ráno, tedy do 19.9. 8:00. Doprava zdarma je jen maličké poděkování za vaši přízeň, ale to hlavní se odehrává při každé vaší objednávce, které věnujeme nadstandardní péči. Děkujeme a těšíme se na dalších 15 let :)

Počítače Notebooky LCD monitory Servery