A není to zbytečné?

A není to zbytečné?

Jak jsme vás informovali, před několika dny proběhlo stěhovaní naší provozovny. Nyní průběžně provádíme další drobné úpravy. Právě jsme proinvestovali třetí milion korun a chystáme se na čtvrtý.

Dnes jsme se ale pozastavili před zajímavou otázkou, kterou budeme muset řešit opakovaně. Obvodové stěny budovy vypadají velice nevzhledně a esteticky působí dost zanedbaně. Dle vyjádření dodavatelské firmy je technický stav velmi dobrý a jedná se pouze o „kosmetickou záležitost“.


Nevzhledná, přesto plně funkční stěna

Ano zdi budovy vypadají velmi nevzhledně a působí až tragicky, ale položme si otázku: „Jaký přínos bude mít pro vás, naše zákazníky, investice do této opravy v hodnotě několika set tisíc korun?“ Troufáme si tvrdit, že žádný. Není lepší investovat tyto peníze do rozšíření sortimentu zboží a zlepšení zákaznických služeb?

Řada firem dnes buduje pompézní representativní sídla, a přitom se zákazníky komunikuje převážně elektronicky. Proč? Není to zbytečné?

Tím, že u nás nakupujete, v nás vkládáte důvěru. Peníze, které jsme díky vám vydělali, chceme vracet zpět do projektů, které budou prospěšné právě vám. Budeme tedy investovat peníze, které jste nám „svěřili“, do smysluplných věcí. Věcí, které vám přinesou užitek.

Děkujeme, že jste s námi, a na oplátku slibujeme, že budeme vydělané peníze investovat do projektů, které pro vás budou mít skutečný přínos. Máte nějaký tip na zlepšení, které by vám pomohlo? Dejte nám vědět, jsme tady pro vás.

Pošlete nám tip na zlepšení!