20 let serverů Dell PowerEdge

20 let serverů Dell PowerEdge

Dell PowerEdge R610

Víte, kdy se poprvé na světlo světa dostaly servery Dell PowerEdge? Bylo tomu roku 1995, tedy před kulatými 20 lety. Za tu dobu se citelně posunuly nejen díky technologickému pokroku, ale také v praxi získávaným zkušenostem a postupnému zjišťování potřeb zákazníků. Momentální situace je dle slov Ondřeje Bačiny taková, že „Dell stojí na špičce světového určování datacentrových trendů.“ Na celosvětovém trhu je Dell se servery PowerEdge na druhém místě v oblasti x86 serverů. Vše tedy nasvědčuje tomu, že Dell se vydal správnou cestou a ví, kam směřuje.

Dell PowerEdge R610 Kvalitu a spolehlivost serverů Dell PowerEdge R710 či levnějších R610 si můžete vyzkoušet i vy – repasované servery Dell jsou vám k dispozici za výhodné ceny, a to včetně záruky 13 měsíců a možnosti jejího prodloužení až na 37 měsíců.

Ještě levnější, i když tím pádem samozřejmě také méně výkonné, servery R510 a R410 budete na našem webu moct najít již v příštích dnech. Pokud vás tento segment zajímá, nezapomeňte sledovat kategorii repasovaných serverů.


Dell EqualLogic PS6000 Hodit by se vám mohlo také datové úložiště Dell EqualLogic PS6000 s úložným prostorem 16 TB, které nabízí automatickou vícecestnou replikaci, klonování svazků, ověřování stavu komponent, výměnu náhradních jednotek za provozu a další funkce, které poslouží k bezproblémovému nepřetržitému chodu.