21B

21B

Obsah článku


Určitě nevíte, co si pod označením 21B představit a pravděpodobně jste se s touto zkratkou ještě nesetkali. Upřímně: „Je to dobře“.

Zkratkou 21B je označován stacionář hematoonkologic­kého oddělení při Fakultní nemocnici v Olomouci a léčí se zde děti s velmi vážným onemocněním. Na chodbách tohoto oddělení nejčastěji potkáte děti kolem věku 3–5 let s diagnózou leukemie. Jsou bez vlasů, často zesláblé, ale plné života a naděje.


Na strach, bolest a pláč tady sice narazíte, ale taky jsou pokoje plné radosti a smíchu. Dětským duším s trpkým osudem zde pomáhají mimo skvělého personálu i „tety“, které mají za úkol především rozdávat radost. Jednou z forem onoho rozdávání je také arteterapie, která v tomto případě pozitivně působí na dětskou psychiku.

Arteterapie je zde provozována neziskovou organizací, kterou jsme se rozhodli podpořit darem ve výši několika desítek tisíc korun. Pokud vás zajímají další informace nebo budete chtít také pomoci, ozvěte se nám. Rádi vám předáme kontakt.

Více o arteterapii najdete zde: http://www.arteterapie.cz/?…
Další informace o oddělení 21B najdete zde: http://www.sancecz.org/…leni-21b.php

Závazek pomáhat

Naše firma stále roste, a to díky vám. Uvědomujeme si svou úlohu ve společnosti a chceme se chovat zodpovědně. Proto od tohoto okamžiku budeme každoročně vybírat charitativní projekty, neziskové organizace nebo jakékoliv veřejně prospěšné aktivity, které finančně podpoříme částkou několika desítek tisíc korun.

Budeme rádi, když nám zachováte svou přízeň a budete tak pomáhat s námi. Děkujeme :)