Exkurze do depa

Exkurze do depa

Geis

V rámci neustávajících snah o zlepšení našich služeb jsme se včera s některými kolegy vydali do depa přepravní společnosti Geis. Vyrazili jsme do toho, které máme nejblíže – nachází se v Prostějově a rozlohou patří mezi ta menší.

Našim cílem bylo na vlastní oči spatřit, jak se se zásilkami zachází, abychom na základě toho mohli zefektivnit způsob balení. Kolegové z expedice vyzvídali informace o nejvhodnějším způsobu balení, které by co možná nejlépe odolalo nezbytné manipulaci a přepravě, zatímco já pořídil nškolik snímk.

Nebudeme si nic nalhávat, sami jist tušíte, že přepravce nejedná vždy v rukavičkách, ale to se týká všech přepravc, nejen společnosti Geis. Nicméně díky tomu, že jsme viděli fungování depa v reálném provozu a vyslechli si informace přímo od lidí, kteří v něm pracují, mžeme při balení zásilek lépe určit, kde je potřeba co vyztužit, zpevnit či vyplnit, aby k vám repasovaná výpočetní technika dorazila ve stejném stavu, v jakém je u nás na prodejn před odesláním.

Věříme, že i tento malý střípek se přidá do mozaiky zvyšování kvality našich služeb a povede k vaší spokojenosti.

Jako třešnička na dortu pak byl notebook Dell Latitude (dle mého odhadu model E6520), který ležel v kanceláři, kde naše prohlídka končila. I kdyby nic jiného, je vidět, že správné firemní IT vybavení si v Geisu vybrat umí :)