Potřebujete mít techniku ještě před Vánoci? Stačí objednat až do 18.12. a můžete být bez obav.

Uživatel: Nepřihlášený
Blog / Novinky v Technimaxu / Odměna pro odběratele

Odměna pro odběratele

Novinky v Technimaxu | 30.9.2015 | Ondřej Nawrat

YouTube

Vážení zákazníci, snažíme se pro vás připravovat videa o produktech značky Dell, která vám mohou pomoci při výběru a rozhodování, jaké zboží z našeho sortimentu zakoupit. Chceme vám produkty co nejvíce přiblížit a ukázat takové, jaké opravdu jsou. Ceníme si toho, ženaše videa sledujete.

Rozhodli jsme se odměnit všechny, kteří odebírají náš YouTube kanál Technimax.cz, ale abychom to mohli udělat, musíte mít nastaveno veřejné sdílení svých odběrů (v nastavení účtu YouTube – Ochrana soukromí – odškrtnout pole Nezveřejňovat žádné z mých odběrů). Pak vás snadno uvidíme ve výpisu odběratelů a budeme vám moc zaslat zprávu s odměnou, která bude dokonce dvojí – jednorázový kupón na dopravu zdarma a sladká odměna, která vám dorazí v balíku společně s objednávkou, u které bude daný kupón uveden v poznámce.

Čas podniknout nezbytné kroky k dosažení těchto bonusů máte do pondělí 5.10.2015, kdy budeme hned ráno kontrolovat uživatele přihlášené k odběru našeho YouTube kanálu a následně rozesílat odměny.

Jako vždy je tato akce platná pro všechny ty, kdo u nás nemají neuhrazené faktury po splatnosti. Doprava zdarma se týká nákupu v minimální výši 1000,– Kč bez DPH a nevztahuje se na komisní prodej a zápůjčky.

Autor

author
nawrat@technimax.cz Tel: 777770377 Pozice: Prodejce
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.