Počítač, monitor a unikátní kombinace

Počítač, monitor a unikátní kombinace

Dell OptiPlex FX170

Jsou vaše zkušenosti s tenkým klientem Dell OptiPlex FX170 pozitivní, negativní, nebo žádné? V případě první či druhé možnosti prosím produkt ohodnoťte, ať už jen hvězdičkami nebo i několika slovy. Formulář pro přidání recenze najdete na detailu produktu. Za každý ohlasbudeme rádi a jistě tím pomůžete i dalším nakupujícím.

Pokud se vás týká třetí možnost a s OptiPlexem FX170 zatím žádné zkušenosti nemáte, pak vězte, že jsme doplnili jejich skladové zásoby a můžete tedy vesele objednávat a objevovat, co tento malý stroj dokáže.

Dále pro vás máme další oblíbené 22" LCD monitory Dell Professional P2210, na kterých si za málo peněz užijete hodně muziky (pokud si k nim přes konfigurátor přikoupíte reproduktory Dell AX510).

Nakonec vám představujeme Dell OptiPlex 9010 v provedení All-in-One, které se zásadně liší od předcházejícího pojetí konceptu AIO. Nyní již nejde o LCD monitor s malým počítačem ve speciálním stojanu, ale jedná se o řešení, kdy jsou komponenty opravdu zabudovány v těle 23" monitoru. Podívejte se sami.

Dell OptiPlex FX170 Dell Professional P2210 Dell OptiPlex 9010 AIO