Pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba

Pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba

Schola Viva

Vážení zákazníci, na konci loňského roku jsme u nás ve firmě zavedli nový zvyk, který se má stát součástí naší snahy stát se společensky zodpovědnou firmou, která nejen poctivě odvádí daně, ale i pomáhá.

Chceme pomáhat tam, kde je to potřeba, a proto jsme se rozhodli každý rok vybrat některé projekty a organizace, které si podle našeho názoru zaslouží naši pomoc a podporu.ZŠ Schola Viva

Nastal konec prázdnin a začal další školní rok. Nově děti nastoupily i na ZŠ Schola Viva, která se specializuje na žáky se specifickými potřebami. Na chodbách zde potkáte sluchově, tělesně nebo zrakově postižené. Najdou zde útočiště i děti s jinými typy zdravotního omezení. Práce s těmito dětmi je mnohem náročnější, než v „běžné“ škole, a proto si myslíme, že právě tyto aktivity si zaslouží naši podporu. V měsíci srpnu jsme věnovali na konto školy 20 000 Kč.

Více informací o této problematice najdete na stránkách školy.

Pokud budete chtít také přispět, kontaktujte prosím pana ředitele Mgr. Miroslava Haltmara (haltmar@schola-viva.cz).


Díky vám

Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že nám ji zachováte i nadále, protože jen tak budeme moci pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba.

Hledáme další projekty, které si zaslouží naši pomoc. Budete-li mít nějaký tip, neváhejte nám ho poslat. Chceme pomáhat společně s vámi.Mám pro vás tip