Teď nebo nikdy

Teď nebo nikdy


Technimax zásilka

Asi se ptáte, co je tak důležitého, že je nutné to udělat právě teď? Odpověď je jednoduchá a vlastně i logická. Určitě si říkáte stejně jako my: „Chtělo by to lepší SW, novější HW, rychlejší notebook, vyřešit problém s připojením k internetu nebo třeba jen vyhodit starou nepraktickou myš a pořídit si novu, bezdrátovou.“

Jak se říká: „Kovářova kobyla chodí bosa“, tedy i u nás je to stejné. Právě se chystáme dokoupit další licence na SW pro nové zaměstnance, licence pro lepší grafický SW, obměnit nejstarší počítače ve firmě, vyměnit úložiště za disky s větší kapacitou, modernizovat vnitřní síť a nasadit monitory s větší úhlopříčkou pro vyšší komfort při práci.

Možná jsme vás inspirovali, možná ne, ale jedno je jisté. Všichni tyto investice odkládáme, dokud se nezačne náš systém práce hroutit.

Řekli jsme si NE. Nyní, kdy je čas dovolené a ve většině oborů je relativně volno, je čas problémy ŘEŠIT.

PROBLÉM ŘEŠENÍ
Dell U2410 Mám malý monitor a potřeboval bych větší, na kterém se mi bude pracovat lépe. Vyberte si značkový LCD monitor s velkou úhlopříčkou. Práce bude pohodlnější a komfortnější.
Dell Latitude E7240 Potřebuji pracovat na více místech, ale můj stávající notebook je příliš velký a těžký. Počítač převážet nechci. Vyberte si vhodný mininotebook s malou úhlopříčkou a dostatečným výkonem.
Dell Precision M6500 Používám k práci notebook, ale pro složitější práce (grafika, CAD, střih videa) je můj kancelářský notebook příliš pomalý. Vážím si svého času a zasloužím si lepší řešení. Zjistěte, jak moc vám může pomoci mobilní grafická stanice Precision s grafickou kartou nVidia Quadro.
Dell Precision T5500 Mám strach o svá data a chci zrychlit práci s velkými archivy dat. Vyměňte svůj kancelářský počítač za stroj Precision T3500, T5500 nebo T7500. Nastavte vhodné pole RAID z více disků a užívejte si vysokého grafického výkonu.
Dell stojan na LCD Mám notebook Dell Latitude nebo Precision, ale něco tomu chybí. Notebook doplňte o dokovací stanici, druhý adaptér, stojan na LCD monitor, stojan na dock nebo další praktické příslušenství. Ušetříte si mnoho starostí a trápení. Až časem notebook vyměníte za novější, příslušenství budete moci znovu použít, protože je kompatibilní i s nejnovějšími řadami notebooků. Nejsou to tedy vyhozené peníze, ale investice.
Dell PowerEdge R710 Jako malý server používáme starší počítač s vhodným nastavení, ale není to ono. Kupovat nový server si nemůžeme dovolit a ani bychom ho nevyužili. Zvolte vhodnou stanici Dell Precision nebo levnější použité servery Dell PowerEdge a získejte funkce skutečného serveru. Data máte jenom jedny!!!
Dell OptiPlex 780 SFF Děti mi berou můj pracovní notebook nebo počítač a hrají tam hry. Mám obavy z virů a ztráty firemních dat. Pořiďte jim levný notebook nebo počítač. Budete moci v klidu spát, děti se budou muset naučit o něj sami starat a hodně se při tomnaučí. 
Dell Venue 11 Hodil by se mi jako doplnění tablet. Práce s Androidem mi pro firemní účely nevyhovuje. Zvolte značkový tablet Dell s OS Windows, na který jste zvyklí.
HP LaserJet 4015X Tiskneme tolik, že ani nestačíme měnit tonery. Vyberte výkonnější laserovou tiskárnu. Ušetříte na tisku a hlavně se o ni nebudete muset neustále starat. Funkce druhého zásobníku a automatického rychlého tisku v síti na obě strany je samozřejmostí.
HP LaserJet 2015 Používáme síťovou tiskárnu, ale pro vytisknuté dokumenty musím chodit příliš daleko. Vyberte si malou osobní tiskárnu. Je velmi levná, spolehlivá a můžete ji mít vždy po ruce.
Dell OptiPlex 780 USFF Mám málo místa na stole, samé lístečky, dokumenty a spoustu pomůcek pro práci. Vyměňte svůj stroj za něco menšího, lehčího, co vám nezabere místo. Počítač má rozměry 23×24×6 cm a váží pouhých 3,2 kg. Výkon zůstává stejný jako u standardně velkého PC.

Pokud jsme vás inspirovali, jsme rádi. Máte problémy s IT vybavením, nebo se stále potýkáte s komplikacemi v této oblasti? Vyřešte je jednou pro vždy.

Teď je ten správný okamžik!

Pokud řešíte finance, vezte, že je to přirozené. Ceny techniky v prvním pololetí kalendářního roku klesají, ale na začátku prázdnin se pokles zastavuje. Za cca měsíc vzroste poptávka, která způsobí nedostatek nejzajímavějších produktů. Co znamená nedostatek? Jednoznačně nárůst ceny. Chcete-li si vybrat ze široké palety produktů a navíc ušetřit, teď je ten správný okamžik!