Antivirová ochrana ESET ve dvou variantách

Antivirová ochrana ESET ve dvou variantách

Zažili jste již napadení vašeho počítače virem? Škodlivý software v nejrůznějších formách a podobách může nadělat hodně škody, od využívání prostředků, a tedy snižování vašeho výpočetního výkonu, přes poškození dat, až po odcizení hesel a citlivých údajů pro možné zneužití. Proti těmto hrozbám je potřeba se aktivně bránit.

Abychom vám usnadnili situaci, nabízíme pro vás nově k přikoupení licenci antivirového softwaru ESET. Stačí jej jednoduše zvolit v konfigurátoru přímo u zakupovaného počítače či notebooku. K dispozici jsou dvě varianty: NOD32 a Internet Security. Druhá zmiňovaná je o něco dražší, obsahuje totiž všechny funkce NOD32 + další navíc. Abyste v tom měli jasno, můžete se podívat na následující tabulku:

ESET

Zjednodušeně řečeno, NOD32 je spolehlivá antivirová ochrana pro váš počítač. Rozšířená verze Internet Security obsahuje funkce navíc, které mohou rozšířit vaši bezpečnost při práci online.

Pokud se rozhodnete přikoupit licenci ke stroji přes náš konfigurátor, poskytneme vám jednu licenci na jeden rok. Před uplynutím této doby vás budeme kontaktovat a nabídneme prodloužení licence, sami si tedy její platnost hlídat nemusíte. Pokud potřebujete licencí více nebo rovnou na delší dobu, kontaktujte nás prosím – dohodneme se s vámi na individuálním řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám, ať už osobním či firemním.

ESET najdete v konfigurátoru u počítačů a notebooků