Bezpečné balení serverů Dell PowerEdge

Bezpečné balení serverů Dell PowerEdge

V poslední době jsme obdrželi několik stížností na stav, v jakém našim zákazníkům dorazily servery Dell PowerEdge. Vždy šlo o to, že byly ohnuté čelní plechy, které ze serveru vyčnívají do stran. Přestože jsme při balení vše pečlivě vykládali a obalovali bublinkami, k ohýbání stále docházelo. Servery jsou dosti masivní a těžké, a pokud přepravce nakloní balík špatným směrem, evidentně žádné množství bublinek a vzduchových výplní nezabrání tomu, aby se část čelního panelu pod hmotností serveru ohnula.

balení serverů

Některým zákazníkům ohnutý výčnělek vadil, jiným ne, ale každopádně to pro nás nebyla dobrá vizitka. Proto jsme se rozhodli něco s tím udělat. I když servery nejsou tím hlavním v našem sortimentu, věnovali jsme čas, energii a finance na vyřešení problému s jejich přepravou. Nakoupili jsme krabice přesných rozměrů na 2U servery Dell PowerEdge a každý kus jsme začali ze všech stran obkládat přesně nařezanou absorpční výplní, která vstřebá případné nárazy při přepravě.

balení serverů

Server je tak ze všech stran podpořen výplní, která přesně vyplní celou krabici a nedovolí přenesení tlaku na jediný bod. Aby takto zabalený server došel při přepravě k újmě, muselo by se stát něco opravdu extrémního.

balení serverů

Děkujeme našim zákazníkům, že nás o problému informovali i v případě, že jim ohnutý čelní panel nevadil a neřešili reklamaci. Díky zpětné vazbě jsme zjistili, že k problému dochází opakovaně, a mohli jsme ho řešit. Vaše zpětná vazba je pro nás zásadní a nezůstává bez odezvy.

Vyberte si server Dell PowerEdge s bezpečnou přepravou