Doručení na odběrné místo GLS ParcelShop

Doručení na odběrné místo GLS ParcelShop

Děkujeme za všechny vaše připomínky a náměty na zlepšení, které nám posíláte. Jedním z opakovaných požadavků bylo zavedení možnosti nechat si zásilky posílat na odběrná místa. Mnozí naši zákazníci jsou přes den často v pohybu a nehodí se jim čekat na adrese doručení, kdy zrovna přepravce balík přiveze. Odběrné místo je ideálním řešením – nemusíte se starat, kdy přepravce balík doručí, ale jakmile vám přijde zpráva, víte, kde si ho můžete vyzvednout, až zrovna budete mít čas nebo cestu kolem.

GLS ParcelShop

Abychom vám proces doručení zpříjemnili, implementovali jsme do výběru přepravců možnost Odběrné místo GLS ParcelShop. Do pole pobočky jednoduše začnete psát město, kde chcete zásilku vyzvednout, a hned se vám nabídne seznam dostupných adres. V dalším kroku košíku už zadáváte pouze fakturační adresu, dodací se již neřeší. Jakmile bude zásilka doručena, přepravce vám pošle SMS a email s pokyny pro vyzvednutí.

Máte další námět na vylepšení našich služeb? Napište tip našemu ombudsmanovi, za každou vaši zpětnou vazbu jsme vděční a zabýváme se jí.

Vyberte si IT Dell s doručením na odběrné místo