Uživatel: Nepřihlášený
Blog / Novinky v Technimaxu / Důležitá posila našeho týmu, s níž budete v kontaktu

Důležitá posila našeho týmu, s níž budete v kontaktu

Novinky v Technimaxu | 3.10.2017 | Jindřich Ropek

Daniel Šopík – prodejce

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili novou posilu našeho týmu. Společně s Jakubem Seidlem, kterého už většinou dobře znáte, bude vaše objednávky a požadavky vyřizovat také Daniel Šopík. Díky vašemu mimořádnému zájmu, kterého si velmi ceníme, už jeden prodejce zkrátka nestačí.

Kolega Šopík je v procesu zaučování, který může chvíli trvat, prosíme proto o shovívavost. Stále však zaručujeme naše vysoké standardy, na které se můžete na 100 % spolehnout – žádný váš dotaz nezůstane nezodpovězen, opomenut, ignorován,… Garance poskytnutí informací telefonicky ihned, i emailem nejdéle do 2 hodin od dotazu, stále platí.

Dalšího prodejce jsme hledali opravdu dlouho a usilovně a věříme, že v panu Šopíkovi jsme našli vhodného člena týmu, jehož kvality sami brzy poznáte. Až budete volat na naši infolinku, nežádejte prosím k telefonu pana Seidla – bez ohledu na to, kdo telefon zvedne, váš požadavek bude vždy adekvátně vyřízen.

Znovu děkujeme za vaši přízeň. Právě díky vám se můžeme rozrůstat a poskytovat stále lepší služby.

Další články na našem blogu

Autor

author
ropek@technimax.cz Tel: 777452452 Pozice: Manažér importu & prodeje
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.