Filtrování zboží zahrnující konfigurátor

Filtrování zboží zahrnující konfigurátor

Vážení zákazníci, určitě jste si všimli, že náš standardní sortiment lze velmi bohatě konfigurovat, tedy vybraný stroj nechat upravit přesně podle vašich představ. Můžete takto získat techniku, která vyhovuje naprosto přesně vašim představám. Doposud jste tedy vybírali vhodný stroj a v konfigurátoru upravovali jeho konfiguraci.

Stále na sobě pracujeme a zlepšujeme své služby. Díky tomu můžete nyní používat jednodušší způsob. Pomocí nové funkce filtrů vyberete přesně ty hodnoty, které vyžadujete, a ihned se vám zobrazí možné varianty, a to včetně dostupných konfiguračních položek v konfigurátoru.

Ano, filtry jsou dnes standardní funkcí většiny eshopů, ale my jsme je doplnili o náš bohatý konfigurátor. Tímto získáváte naprostý přehled nad vším, co u nás můžete získat. Už se neomezujte úzkým sortimentem, ale jednoduše vybírejte přesně to, co potřebujete.

Instruktážní video

Jako ukázku jsme pro vás připravili krátké instruktážní video, které vám ve stručnosti představí nové možnosti této unikátní funkce. Podívejte se.

Pár specifických příkladů, jak využít filtry

Chci počítač v budoucnu rozšířit na 32 GB RAM, ale nyní mi stačí 4 GB RAM a HDD s kapacitou 500 GB – výsledek aplikace filtru

Reálně tomuto požadavku vyhovuje jediný počítač, ale díky konfigurátoru máme na výběr 11 variant.


Chci monitor s integrovaným reproduktorem, rozlišením 1920×1200 a vestavěným USB hubem – výsledek aplikace filtru

Reálně tomuto požadavku nevyhovuje žádný monitory, a to kvůli absenci reproduktorů, ale díky konfigurátoru můžeme vybírat ze tří variant.


Chci 13,3" notebook s procesorem Core i5 třetí generace, 4 nebo 8 GB RAM a HDMI portem pro připojení externího LCD – výsledek aplikace filtru

Reálně tomuto požadavku vyhovují dva notebooky, ale díky konfigurátoru můžeme vybírat ze čtyř variant.

Máte nápad na další zlepšení nebo jste narazili na chybu? Kontaktujte pomocí formuláře našeho firemního ombudsmana. Za zpětnou vazbu budeme vděční.

Krátké video k filtrům