Garance okamžité výměny poškozené zásilky

Garance okamžité výměny poškozené zásilky

Obsah článku

Vážení zákazníci, jak víte, na naše zboží a služby poskytujeme řadu garancí, jejichž cílem je dát vám při nákupu jistotu a nadstandardní podporu, zkrátka vyjít vstříc vašim potřebám coby firemního zákazníka. Ke stávajícím garancím vyřízení objednávky týž pracovní den až do 15:00, vyřízení reklamace nejdéle do pěti pracovních dní a poskytnutí informací ihned telefonicky s odpovědí na email nejdéle do dvou hodin, přidáváme další jistotu, která vám ušetří nepříjemné chvíle. Jde o garanci okamžité výměny poškozené zásilky.

I přes vaše kladné reakce na způsob, jakým balíme zásilky, může nastat situace, kdy vám v důsledku přepravy přijde mechanicky poškozené zboží. Tomu se samozřejmě snažíme předejít, ale ne vždy je to z naší strany možné. Proto přicházíme s řešením i pro chvíle, které by pro vás v případě jiného dodavatele mohly být krušné. Pokud vám od nás dorazí poškozené zboží, stačí nám hned zavolat a problém nahlásit. Bez komplikovaného sepisování protokolů, bez dohadování se a bez svalování viny na druhé vám ihned odešleme náhradní stroj a ten poškozený na vlastní náklady stáhneme zpět k nám. Jediná nepříjemnost, kterou vám to přinese, bude doručení funkčního stroje až další den.

Chcete se vyhnout obavám o poškození zboží ze strany přepravce? Nechcete ztrácet čas reklamacemi a zbytečnou administrativou? Využijte naší garance okamžité výměny poškozeného zboží, která automaticky platí na všechny vaše objednávky.

Objednávejte bez obav

Potřebujete silnou pracovní stanici na grafiku a CAD? Obáváte se, že těžký stroj se při přepravě může poškodit? Pak vězte, že od nás můžete objednat bez obav – třeba nově naskladněné stanice Dell Precision T3500 s Intel Xeon Quad procesory, nebo nanejvýš výkonné Precisiony T7500se dvěma šestijádrovými procesory.

Nezapomeňte ani na možnost výměny grafické karty za profesionální nVidia Quadro 5000 – tu najdete vždy v konfigurátoru u pracovních stanic Dell Precision.

Naším cílem je vaše spokojenost. Věřím, že když od nás budete mít jistotu garantovaných služeb a stálou zásobu kvalitní repasované výpočetní techniky, budete spokojeni. A díky vám pak budeme spokojeni i my. Vyzkoušejte si naše garance sami jednoduše objednáním repasované výpočetní techniky Dell.

Vyzkoušet garance
u notebooků
Vyzkoušet garance
u počítačů