Nadešel čas stěhování

Nadešel čas stěhování

Přicházející víkend pro nás bude velice náročný, protože jdeme na dlouho plánovanou akci - stěhování se do nových prostor. Budeme muset přesunout nejen vybavení kanceláří a dílny, ale také více než 14 tun skladových zásob repasované techniky. To všechno v rámci dvou víkendových dní, ve kterých plánujeme desetihodinové smě­ny.

Akci „kulový blesk“ jsme plánovali a dlouho dopředu připravovali, abychom přes víkend zvládli vše přesunout a zprovoznit technologie. Vy byste tak neměli poznat vůbec žádný rozdíl od našeho běžného provozu. V pátek do 16:30 pro vás budeme klasicky k dispozici na Žerotínově 87 v Šumperku a od pondělí 8:00 už nás nejdete na nové provozovně U Splavu 642, Rapotín.

Nová provozovna Technimax

Od původní provozovny to není příliš daleko

Žádné odstávky, žádné omezování provozu ani služeb – víme, jak důležité pro vás je dostat techniku i případnou podporu včas. Vynakládáme proto veliké úsilí i finance, ale věříme, že to oceníte, a že hladký průběh akce povede k vaší spokojenosti více, než kdybychom vyhlásili týdenní odstávku. Děkujeme, že s námi zůstáváte a držte nám palce, ať náročný pracovní víkend přežijeme bez úrazů :)

Máte dotaz? Kontaktujte nás!