Nasloucháme vám

Nasloucháme vám

Jak jste možná zaznamenali, provádíme pravidelně průzkumy spokojenosti zákazníků a sbíráme zpětnou vazbu i dalšími komunikačními kanály. Vašimi podněty se zabýváme. Poslední dobou se pravidelně opakovaly stížnosti na způsob balení našich produktů. Ano, balení je vzhledné a hlavně bezpečné, to se vám líbí. Problém ale nastává s likvidací vzniklého odpadu, a proto jsme krabice zmenšili na minimum (při zachování bezpečnosti). Dále nahrazujeme bublinkové folie, které lze těžko likvidovat.

bublinky vs vaky

Dell OptiPlex tower zabalený v bublinkové folii (vlevo) a ve vaku (vpravo)

Bublinky zabírají v odpadu mnoho místa a není reálně je propichovat. Postupně je nahrazujeme nafouknutými vaky, které můžete po vybalení zboží snadno jedním propíchnutím vypustit. Jejich objem se sníží na cca 3 % původního objemu a v odpadu vám tak nezaberou místo.

bublinky vs vaky

Objem odpadu bublinkové folie oproti vypuštěnému vaku

Ano, je pravda, že u všech produktů zatím tyto vaky nepoužíváme, ale věřte, že na tom pracujeme. Tímto zlepšením jsme dosáhli snížení objemu výsledného odpadu v průměru o 34 %. Jsme si vědomi, že vám likvidace odpadů přináší potíže, a proto na této problematice budeme dále pracovat.

Tímto vám děkujeme za zpětnou vazbu, které si vážíme. Posílejte nám prosím další skvělé nápady, a to na email, nebo můžete využít kontaktu na našeho firemního ombudsmana.

Vybrat zboží a vyzkoušet nové balení