Návod na výměnu klávesnice notebooku Dell Latitude E6420

Návod na výměnu klávesnice notebooku Dell Latitude E6420

Potřebovali jste někdy vyndat klávesnici notebooku, ale nebyli si jisti, jak zrovna u konkrétního modelu postupovat? Abychom vám ušetřili vyhledávání nekvalitních videí zahraničních kutilů, kteří „to tam nějak páčí“, natočili jsme pro vás jednoduchý postup, jak bezpečně vyměnit klávesnici u modelu Dell Latitude E6420, a to bez jakéhokoliv specializovaného vybavení. Úplně stejný postup lze bezpečně využít také u modelů Latitude E6430.

Toto video, zaměřené na servis konkrétního námi dodávaného modelu, je prvním z mnoha, které pro vás plánujeme vytvořit. Jakožto první slouží také pro ukázku a je přístupné všem našim zákazníkům. Další už ale budou k dispozici pouze našim dealerům, kteří od nás stroje kupují za účelem dalšího prodeje. Pokud se zabýváte výpočetní technikou a máte zájem o spolupráci jakožto náš dealer, neváhejte se zaregistrovat do našeho dealerského programu. V případě zájmu se s vámi rádi telefonicky spojíme a vše dopodrobna vysvětlíme.

Chcete pracovat s co nejlevnější technikou, kterou ostatní jen přeprodávají a neposkytnou vám k ní žádnou podporu, kterou byste si sami nedohledali na internetu? Nebo zvolíte specialistu, který s danými produkty každý den manipuluje a rád s vámi bude sdílet své know-how? Jistě už víte, na které straně stojíme my.

Video návod na výměnu klávesnice
notebooku Dell Latitude E6420
Více o dealerském programu