Nová možnost přikoupit Quadro 5000

Nová možnost přikoupit Quadro 5000

Jistě jste si všiml, že náš sortiment zahrnuje pestrou paletu stanic Dell Precision, které jsou určeny primárně k práci s grafikou a aplikacemi CAD. To, čím jsou výjimečné, zjistíte v našem článku nebo videu.

Každý zákazník má specifický požadavek, a proto lze standardně v konfigurátoru měnit paměť RAM nebo třeba pevné disky. Možnosti nasazení však výrazně ovlivňuje typ grafické karty, kterou šlo doposud modifikovat minimálně. V podstatě existovala jediná možnost, a to vyměnit stávající grafiku za novu, nevalného výkonu, která sloužila spíše k rozšíření konektivity. Pokud bychom vám nabízeli grafiku novou, opravdu výkonnou a bez kompromisů, její cena by snadno překročila cenu celého stroje.

Přicházíme však s řešením. Podařilo se nám pro vás naskladnit výkonné grafické karty, určené přímo pro práci v grafických programech a CAD. Ano, cena není nejnižší, ale vzhledem k výkonu, který karta nabízí, to považujeme za velmi zajímavé řešení.

Posuďte sami. Vyberte vhodnou stanici Dell Precision a v konfigurátoru zvolte „Výměna původní grafické karty za nVidia Quadro 5000 s pamětí 2,5GB GDDR5 a porty DVI a 2× DisplayPort“. Vyhovuje? Jsme jediným distributorem repasované techniky, který v České republice tuto možnost nabízí. Chceme být první a jedineční, a proto stále hledáme nové způsoby, jak vám poskytnout něco víc.

Pokud k tomuto máte co říct, napište prosím našemu ombudsmanovi tip na zlepšení, nebo klidně i kritiku. Budeme rádi.

Dostupné modelové řady počítačů Dell Precision:

Dell Precision T3500 Dell Precision T5500 Dell Precision T7500
Dell Precision T3500 Dell Precision T5500 Dell Precision T7500

Parametry grafické karty nVidia Quadro 5000 najdete v oficiální dokumentaci v PDF. Mezi ty základní patří paměť GDDR5 o kapacitě 2,5 GB a 320-bitová sběrnice.

Dell Precision T3500 Dell Precision T5500

Vybrat vhodný Dell Precision
a k němu grafiku nVidia Quadro 5000