Nové dělení LCD monitorů Dell

Nové dělení LCD monitorů Dell

Možná jste si již všimli nového dělení LCD monitorů Dell, které jsme pro větší přehlednost zavedli. K dělení dle úhlopříčky tak přibyly tři základní modelové řady, a to:

základní nejnižší Dell Entry Level

střední Dell Professional

nejvyšší řada Dell UltraSharp

Dell Entry Level

Každá z řad je určena k trochu jinému způsobu využití. Základní Entry Level monitory jsou určeny převážně pro nenáročné uživatele a dobře se hodí například do prodejen nebo na výrobní haly, kde není potřeba skvělý obraz, ale jde jen o zobrazování informací.

Dell Professional

Střední třída s označením Professional se výborně hodí do kanceláří a škol. Monitory Dell Professional mají polohovatelné nohy s širokými možnostmi nastavení výšky, otáčení a naklápění. Panel je obvykle typu TN, což zajišťuje nižší pořizovací náklady a rychlou odezvu. Starší modely 

Dell UltraSharp

Pro profesionální grafické využití jsou zde pak modely Dell UltraSharp. Novější UltraSharpy mívají oproti předchozím modelům vyšší cenu, což je nezbytná daň za přesné zobrazování barev na panelu typu IPS. Možnosti polohování zůstávají zachovány jako u modelů Professional a obvykle bývá podporována i funkce Pivot, tedy otočení monitoru o 90° a zobrazení na výšku.

Všechny tři kategorie najdete přímo v hlavním menu našeho eshopu. Doufáme, že toto dělení vám pomůže snadno a rychle najít přesně to, co potřebujete.

Repasované LCD monitory Dell