Nové garance výdrže notebookových baterií

Nové garance výdrže notebookových baterií

Uhodnete, jaká je jedna z nejčastějších obav při nákupu repasovaného notebooku? Pokud jste notebook sami vybírali, nejspíš jste si už tuto obavu prožili. Jde o stav baterie. Jakou výdrž bude mít použitá baterie? Nebudu s sebou muset všude nosit napájecí adaptér? Neumře mi notebook, když se protáhne porada nebo při delší cestě vlakem? Jelikož podobné otázky trápí naše zákazníky, trápí i nás. Proto jsme se rozhodli něco s tím udělat.

O našem testování baterií si můžete přečíst v článku Jak testujeme notebookové baterie z roku 2019. Od té doby se ale mnohé posunulo kupředu. Do prodeje se dostávají novější energeticky úspornější procesory a baterie s vyšší kapacitou. A samozřejmě se neustále zvyšují i požadavky zákazníků. To vše nás vedlo k zavedení nových procesů a garancí, jejichž cílem je vaše spokojenost.

Bez příplatku minimálně 1 hodina

baterie Dell

Nově garantujeme výdrž baterie minimálně 1 hodinu, a to bez jakýchkoli příplatků a u všech typů notebooků. Jedná se o výdrž v době prodeje a při běžné kancelářské zátěži. Můžete se tedy spolehnout, že i bez přikupování garance výdrže zvládne notebook minimálně hodinu provozu.

Za příplatek až 4,5 hodiny

Dále jsme pro vás zavedli nové garance výdrže, které si k notebooku můžete přikoupit. V konfigurátoru si můžete zvolit garanci výdrže 2,5 hodiny, 3,5 hodiny a 4,5 hodiny. Jedná se o skutečné hodnoty naměřené naším testem, ne o předpoklady a odhady, jaké vídáme například v liště operačního systému. Díky našemu důkladnému testování tak můžete mít i u repasovaného notebooku jistotu, že když půjdete na pár hodin posedět do internetové kavárny, adaptér můžete nechat doma.

baterie Dell

V konfigurátoru najdete také možnost zakoupit k notebooku zcela novou originální baterii značky Dell. Tyto nové baterie mají výdrž udávanou výrobcem 4 až 5 hodin, což je stejně jako naše nejvyšší garance u použité baterie. Někteří zákazníci však bez ohledu na výdrž požadují novou baterii kvůli životnosti, respektive počtu nabíjecích cyklů, a proto jim chceme také vyhovět. Cena nové baterie je u některých modelů až trojnásobná oproti naší nejvyšší garanci s totožnou výdrží, přesto však na žádost zákazníků tuto možnost nabízíme.

Doufáme, že se nám podařilo zahnat vaše obavy ohledně baterií. U repasovaných notebooků z Technimaxu vždy víte, na čem jste. Vyberte si notebook Dell a spolehněte se na baterii s výdrží minimálně 1 hodinu nebo s přikoupenou garancí výdrže až 4,5 hodiny.

Repasované notebooky Dell s garantovanou výdrží baterie