Nové možnosti u serverů Dell PowerEdge

Nové možnosti u serverů Dell PowerEdge

Rozšířili a zefektivnili jsme pro vás nabídku repasovaných serverů Dell, a to podstatným způsobem. Jde jak o nové modely Dell PowerEdge, tak o všeobecné změny přístupu k serverům a možnosti jejich konfigurace.

Obohacený konfigurátor

Nově jsou všechny stroje prodávány bez pevných disků, bez rámečků pro disky, bez záslepek pozic pro disky, bez optické mechaniky, bez ližin, bez čelního panelu a bez redundantního zdroje. Všechny servery budou v tomto formátu, takže předejdeme mnohým dotazům a průtahům v komunikaci. Navíc si skrze přepracovaný konfigurátor u serverů můžete vybrat přesně ta rozšíření, která potřebujete – proč zbytečně platit například za ližiny, pokud server nebudete dávat do racku? Takto máte jistotu, že zaplatíte opravdu jen za to, co sami chcete. Navolit si můžete také různé typy, kapacity a počty disků, které lze nově do konfigurátoru přímo vepisovat – systém vám však povolí zadat pouze tolik disků, kolik volných pozic pro disky má daný server. Jen si to vyzkoušejte.

Obohacený konfigurátor disků

Detailnější parametry

Tím přecházíme do další oblasti, kterou jsme upravili – přidali jsme do parametrů počet a typ pevných disků, kterými lze server osadit. Jeden model serveru může mít totiž v různých konfiguracích odlišné počty a typy pozic, proto se na ně zákazníci museli ptát. Nyní už se ptát nemusíte, stačí se podívat do parametrů. Co více, přidali jsme tyto hodnoty i do filtrů, takže pokud potřebujete server na zálohování dat, můžete si rovnou nechat zobrazit například jen takové, které mají 8 a více pozic pro HDD. Pro úplnost jsme doplnili také počty portů jednotlivých serverů.

Nově uváděné parametry

Novější modely

Do tohoto nového modelu s rozšířenými informacemi a konfigurátorem jsme nejen předělali stávající servery, ale naskladnili jsme pro vás i novější modelové řady, které jsme doposud v nabídce neměli. Jde o Dell PowerEdge R620 a větší 2U řešení PowerEdge R720. Neváhejte si naši nabídku projít a pokud máte jakékoli návrhy na zlepšení našich služeb k serverům Dell, sdělte nám je prosím. Jen díky vaší zpětné vazbě se můžeme stále zlepšovat.

Nové modely skladem

 

Výběr serverů Dell PowerEdge