Objednávejte až do 15:00 s GLS

Objednávejte až do 15:00 s GLS

Jistě už pociťujete, jak začíná sezónní shon. Poptávka se zvyšuje, lidé nakupují s výhledem na Vánoce, organizace utrácejí nevyčerpané částky z rozpočtu pro rok 2018. A každý spěchá, aby měl zboží co nejdříve a vše mu termínově vyšlo podle plánu, který se s blížícím se koncem roku stále napíná.

Proto jsme rádi, že se nám podařilo domluvit pro vás nového přepravce GLS, díky kterému můžeme garantovat doručení následující pracovní den při objednání až do 15:00. Stálo nás to mnoho úsilí a komplikací, ale probojovali jsme se až k úspěšnému výsledku, abychom vám mohli poskytovat služby, které jsou pro vás důležité.

GLS

Pokud tedy objednáváte po poledni a potřebujete mít repasovanou techniku následující den, volte přepravce GLS. Aby v tom bylo jasno, v košíku vidíte u každého přepravce vždy aktuální informaci o termínu, kdy vám bude zásilka doručena. Na výběr u nás máte celkem ze tří přepravců, abyste si mohli vybrat toho, se kterým máte nejlepší zkušenosti.

Pro nás to znamená vyšší náklady a složitější systém – řešímě tři smlouvy, troje přepravní štítky, trojí napojení interního systému na systémy přepravců pro předávání dat,… Celé to však vede k vaší vyšší spokojenosti, a to je pro nás zásadní.

Máte pro nás námět na něco dalšího, co bychom pro vás mohli vylepšit? Napadne-li vás něco, co by vám pomohlo, pošlete nám prosím tip na zlepšení přes webový formulář. Všechny vaše náměty vítáme a zabýváme se jimi.

Poslat tip na zlepšení


Vybíráte výpočetní techniku jako dárek? Pak je jasné, že potřebujete, aby stroj trochu vypadal a byl i kosmeticky na úrovni. Jenže nová kvalitní technika je velice drahá a repasovaná kvalitní technika už často postrádá svůj počáteční lesk. Co s tím? V takové situaci je řešením naše kvalita A+, na kterou přísně dbáme. Každý stroj důkladně kontrolujeme a obnovujeme pomocí interních procesů, které jsme za těmito účely vyvinuli a neustále je zdokonalujeme. Za stroje od nás se stydět nebudete.

Nejlépe o tom vypovídají recenze našich zákazníků na heuréce, za které jsme velice rádi.