Podúčty a dodací adresy – nové funkce na e-shopu

Podúčty a dodací adresy – nové funkce na e-shopu

Spustili jsme pro vás nové funkce, které by vám měly usnadnit a zpříjemnit používání našeho e-shopu. Náměty na tato zlepšení pocházejí z řad zákazníků, za což jsme velmi vděční. Pokud vás napadají další věci, které bychom mohli dělat lépe, neváhejte nám to sdělit skrze formulář s tipem na zlepšení.

Webové podúčty

Každý aktivní uživatelský účet s alespoň jednou dokončenou objednávkou má nyní možnost vyvářet si podúčty. Funkci využijí zpravidla firemní zákazníci, kteří mají hlavní účet s pevně danou fakturační adresou, ale vícero zaměstnanců téže firmy může chtít objednávat ze svého vlastního podúčtu s vlastními přihlašovacími údaji. Fakturační adresa však zůstává neměnná dle hlavního účtu.

Poúčty můžete jednoduše vytvářet přes uživatelské menu → Upravit údaje → záložka Podúčty. Jakmile zadáte jméno a e-mail, přijde na zadanou adresu zpráva s výzvou k nastavení nového hesla pro daný podúčet.

podúčty

Podúčet má stejné cenové hladiny, jako hlavní účet, stejně tak i možnosti platby převodem apod. V uživatelském menu vidí své objednávky, ale zobrazovat všechny faktury hlavního účtu nemůže. Prozatím není k dispozici možnost nastavování oprávnění pro jednotlivé podúčty, ale pokud od vás dostaneme zpětnou vazbu, můžeme funkcionalitu dále rozšiřovat.

Dodací adresy

Každý účet i podúčet má nově možnost vytvářet a spravovat vícero dodacích adres. Tuto funkci najdete opět v uživatelském menu → Upravit údaje → záložka Dodací adresy. Vytvořené dodací adresy se vám pak zobrazí ve třetím kroku košíku, kde je můžete velmi jednoduše použít.

dodací adresy

I zde budeme rádi za vaše další připomínky a náměty na zlepšení. Tyto funkce vytváříme pro vás a vaše větší pohodlí při nákupu, takže mají smysl pouze tehdy, když jsou pro vás dobře použitelné. Děkujeme, že u nás nakupujete a komunikujete s námi, abychom se mohli nadále zlepšovat.

Napište nám tip na zlepšení