Předinstalace Windows 10 zdarma na všech počítačích a noteboocích

Předinstalace Windows 10 zdarma na všech počítačích a noteboocích

Vážení zákazníci, stále se snažíme zlepšovat naše služby a vycházet vstříc vašim požadavkům. Častá nedorozumění ohledně elektronického klíče operačního systému nás vedla ke kroku, který vám, doufáme, významným způsobem pomůže a ušetří čas i peníze. Dneškem začínáme na všechny počítače a notebooky zdarma instalovat operační systém Windows 10.

Vy už tím pádem nemusíte hlídat, jestli má stroj elektronický klíč nebo COA štítek a nemusíte si vytvářet instalační flash disky a zdržovat se s instalací. To všechno zajistíme za vás, takže jakmile vám stroj přijde, stačí ho zapnout a nastavit si profil a můžete fungovat. Všechny naše počítače a notebooky s předinstalací mají v názvu uvedeno Windows 10 PRO (nebo výjimečně Home) a v parametrech u nich najdete Předinstalace OS: Ano. Službu provádíme zdarma, i když nás stojí čas a práci navíc, ale doufáme, že to oceníte a povede to k vaší větší spokojenosti.

Digitální licence nebo Product Key

digitální licence

Pokud máte obavy o legalitu licence, chceme vás ubezpečit, že je vše v pořádku. Windows 10 si může zdarma nainstalovat kdokoli na jakékoli podporované zařízení, jak to Microsoft nabízí na svém webu. My to jen uděláme za vás. Námi prodávané stroje mívají licenční klíč z prvního prodeje uložen na základní desce, takže k aktivaci systému dojde automaticky po instalaci a připojení na internet. Tento proces probíhá automaticky tak, jak ho Microsoft nastavil. Výsledkem je, že po instalaci se systém sám aktivuje a vznikne legálně aktivovaný operační systém s digitální licencí.

Druhým případem může být aktivace na původní licenční štítek, který byl se strojem prodán. Zde je opět licence vázaná na hardware, a to až do konce jeho životnosti. Bez ohledu na změnu majitele je tedy licenci možno využívat. Výsledkem tohoto případu je dle terminologie Microsoftu legálně aktivovaný operační systém kódem Product Key. Na webu Microsoftu najdete další podrobné informace o možnostech aktivace Windows.

Doplnění o MAR licenci

Pokud ke stroji potřebujete novou MAR licenci, můžete si stále přikoupit doplnění o licenci z našeho konfigurátoru, tak jako doposud. To se týká především firemních zákazníků a jejich interních pravidel pro nákup softwaru – některé firmy doplnění o MAR licenci neřeší, jiné ano. Tuto možnost jsme vám v konfigurátoru ponechali a je na vašem uvážení, zda jí využijete.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, chceme vám poskytnout co možná nejjasnější informace.

Vyberte si notebook s předinstalací Windows 10 zdarma