Reklamaci vyřídíme do druhého dne!

Reklamaci vyřídíme do druhého dne!

Společně s nákupem u nás získáte službu, která nemá ve světě repasované výpočetní techniky obdoby a snese i srovnání se službami předních výrobců nové výpočetní techniky.

Garantujeme vám totiž vyřízení vaší reklamace zboží, které je v záruce, nejpozději následující pracovní den, a to na všechny produkty, které si u nás zakoupíte. Za tuto službu u nás nic nepřiplácíte, je již v ceně zboží.

Reklamace

Také nechápete, proč vám někdo slibuje, že se vašim požadavkem začne zabývat do druhého dne, nebo do pěti dnů? Pro vás je přece podstatné, kdy bude váš problém vyřešen, ne kdy se jím začne dodavatel zabývat! Chápeme to stejně, a proto se naše garance vztahuje na kompletní vyřízení vašeho požadavku, a nejen započetí jeho řešení. Chceme vaše problémy řešit, a ne se jen schovávat za chytře napsané obchodní podmínky. Proto vám také důležité věci garantujeme.

Pokud k nám například v pondělí vámi reklamovaný stroj dorazí, v úterý už ho opravený budeme posílat zpět k vám. Je to náročné, ale zvládáme to. Pokud nám chcete pomoci, nahlašujte prosím závady pomocí formuláře pro reklamace online, který je přístupný po přihlášení.

Detailnější informace se dočtete v našem reklamačním řádu.

Vyberte si stroj se zárukou do druhého dne v ceně