Rozšíření sortimentu? Záleží na vás

Rozšíření sortimentu? Záleží na vás

Dnes vás chci oslovit s dotazem, týkajícím se zboží, které ještě nemáme. Jedná se o notebooky Dell Latitude 12 Rugged Extreme, model 7204. Pro představu přikládám pár fotografií od výrobce, ze kterých lze jasně poznat, o jakou kategorii notebooku se jedná.

K dispozici je vám PDF s parametry zařízení, případně si na webu společnosti Dell můžete v češtině přečíst o vlastnostech a možnostech využití těchto obrněných notebooků. Je zřejmé, že nejde jen o pevnější šasi, aby notebook doma nerozbily děti, ale jedná se o opravdu profesionální nástroj do těch nejnáročnějších podmínek, ať už se jedná o prach, písek, vodu, žár, chlad,… Vhodný pro nasazení u záchranných a bezpečnostních složek.

Na způsoby testování těchto rugged modelů natočil Dell úsměvnou reklamu, ve které uvidíte, co všechno takový odolný notebook vydrží.

Stroje jsou to téměř nové, z roku 2016, čemuž odpovídá jejich moderní výbava a funkce, ale také cena. V hledáčku máme dvě konkrétní konfigurace:

1. Variantu s Intel Core i5, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 1366×768 11,6" dotykovým displejem a Win 8.1 či 10 Pro. Tuto konfiguraci bychom mohli nabízet za 35 990 Kč bez DPH.

2. Variantu s Intel Core i7, 16 GB RAM, 256 GB SSD, 1366×768 11,6" dotykovým displejem a Win 8.1 či 10 Pro. Tato varianta by stála 40 990 Kč bez DPH.

Naše otázka na vás zní: Měli byste o tyto specificky zaměřené stroje zájem? Napište nám prosím odpověď a vyjádřete svůj názor – jen podle reakcí našich zákazníků se rozhodneme, zda tyto stroje zařadit do nabídky či nikoli.

Za vaši odpověď předem děkuji.

Vyjádřit názor