Stav počítačů bereme vážně

Stav počítačů bereme vážně

Víme, že když kupujete výpočetní techniku, chcete dostat stroj, který bude nejen funkční, ale také zcela kompletní a bez poškození. Přestože se zabýváme technikou repasovanou, dbáme na všechny aspekty a garantujeme přesně stanovenou kvalitu co se týče funkčnosti i vzhledu.

Protože se občas stávalo, že se k nám dostaly stroje bez záslepek v zadní části, hledali jsme co možná nejlepší řešení. I když to ostatní prodejci neřeší, pro nás je nepřípustné prodávat stroje bez záslepek, tedy v podstatě nekompletní. Našli jsme proto vlastní řešení.

Záslepky

Vlevo originální záslepky, vpravo naše vlastní

Záslepky si necháváme na míru vyrábět a dbáme na to, aby každý stroj měl buď všechny originální záslepky, nebo ty naše. Ano, je to pro nás práce navíc a jsou to další náklady, ale jsme přesvědčeni, že kupovat kvalitní a kompletní stroje se vším všudy je pro vás důležité.

Záslepky

Záslepky, které si necháváme vyrábět

Za vysokou kvalitou si stojíme a vítáme vaše návrhy, jak v tomto směru udělat ještě více. Že to myslíme opravdu vážně můžete poznat i z toho, že ke zboží nabízíme záruku až 49 měsíců, tedy déle než 4 roky. To bychom si u žádných nekvalitních strojů nedovolili, protože bychom na to sami doplatili. Vyberte si u nás a poznejte na vlastní kůži, o čem mluvíme.

Vybrat si z kvalitních a kompletních počítačů Dell