Stěhujeme se, ale nezastavujeme

Stěhujeme se, ale nezastavujeme

V průběhu června se chystáme přestěhovat do vlastního komplexu budov, kde pro vás bude k dispozici větší prodejna s větším zázemím a vlastním parkovištěm. Provozovna se nachází v blízkosti silnice 1. třídy a přístupová cesta je zcela hladká a bez výmolů. Důkazem její kvality jsou bruslaři, kteří se po ní prohánějí ve večerních hodinách. Těm z vás, kteří si stěžovali na rozbitou cestu k současné provozovně, určitě uděláme radost.

Příjezdová cesta

Krásná příjezdová cesta k naší nové provozovně

Stěhování jsme naplánovali na víkend 23. a 24.6.2018. Naší prioritou jsou kvalitní služby, servis a dostupnost. Proto ještě v pátek 22.6.2018 pro vás budeme k dispozici na staré provozovně a v pondělí 25.6.2018 už nás najdete na provozovně nové. Bude nás to stát hodně úsílí, energie a nervů, ale:

+ otevírací doba zůstane během stěhování nezměněna
+ na telefony a emaily budeme i v době stěhování reagovat dle naší garance
+ zboží budete moci vyzvedávat bez omezení
+ expedovat zásilky k vám budeme ihned a bez jakéhokoliv zdržení

V podstatě byste na našich službách neměli poznat, že se stěhujeme. Naše garance platí stále. Jste pro nás prioritou, a proto už teď stěhování plánujeme a provozovnu připravujeme. Čeká nás přesun více jak 100 tun zboží, materiálu, vybavení a technologií. Máme na to jen 2 dny, držte nám palce :)

Tak jako při výpadku proudu nebo inventuře makáme o víkendu, protože pracovní dny jsme si vyhradili pro vás.

Pracujeme pro vás a vždy vítáme vaši zpětnou vazbu