Update eshopu

Update eshopu


technimaxVážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o několika novinkách, kterými jsme obohatili náš eshop.

Položka Oblíbené:
Objednáváte stále stejné zboží, nebo si chcete uložit produkty, které vás zajímají dlouhodobě? Použijte ikonu červeného srdce. Seznam oblíbených produktů je vám k dispozici v dolní části okna pod červenou záložkou.

Položka Porovnat:
Rozhodujete se mezi několika produkty a nejste si jisti, který vybrat? Vložte je pomocí modré ikony se symbolem vah. Srovnání vybraných produktů potom naleznete pod modrou záložkou v dolní části s označením Porovnat.

Našeptávač:
Hledáte konkrétní produkt? Použijte vyhledávací pole se symbolem lupy v pravé horní části okna. Nově jsme sem přidali našeptávač, který vám na základě vloženého výrazu nabízí aktuální výsledky. Je tedy snadné otevřít produkt, který vyhovuje vašemu požadavku. Mimo popisu se vám zobrazuje i jeho náhled.

PDF dokumenty:
Dali jsme si tu práci a seskupili pro vás ke všem produktům PDF dokumenty, jako jsou rychlé manuály, kompletní manuály, návody k použití, katalogové listy, specifikace apod. Vše najdete u každé položky jednoduše pod záložkou Dokumenty.

Popisky zboží:
U nových produktů, které jsme nestihli zavést s kompletním popisem jsme nedostatek napravili. U každého produktu nyní najdete textový popis vycházející z informací výrobce.

Popisky v konfigurátoru:
Rádi vám upravíme vybranou techniku přesně podle vašich představ a proto vám u většiny produktů nabízíme velmi bohatý konfigurátor. Pro přehlednost jsme všechny položky konfigurátoru doplnili o textový popis, který je dostupný po kliknutí na symbol otazníku.

Nová kategorie All in One:
Vzhledem k tomu, že jsme rozšířili sortiment o levné All in One počítače Dell, připravili jsme pro vás speciální kategorii přímo ve stromu. Nyní bude strom přehlednější.

Chat:
V pravé dolní části je vám k dispozici okno chatu, kde vám jsme k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30. Rádi vás obslouží: Jindřich Ropek, Ondřej Nawrat a Jakub Seidl. Ptejte se. Mimo pracovní dobu zde můžete také zanechat vzkaz.

A co dál? Stále na sobě pracujeme a připravujeme řadu novinek. Mezi ty nejbližší patří záložka s recenzemi uživatelů, záložka s alternativním zbožím, re-design bannerů a titulní strany, informační popisky ke všem parametrům produktů a další.

Máte nějaký nápad na zlepšení nebo doplnění našeho e-shopu? Trápí vás něco nebo v něm něco otravuje? Rádi na něm zapracujeme. Budeme vám velmi vděční za zpětnou vazbu. Předem děkujeme :)