Vaše recenze

Vaše recenze


Zajímáte se o repasovanou výpočetní techniku? Vybíráte vhodný notebook, počítač, monitor nebo tiskárnu? Nechcete se spolehnout na slovní popis sestavený prodejcem?

Máme pro vás něco nového, něco ve světě repasované výpočetní techniky zcela nevídaného.

Jak jistě víte, náš eshop je nabitý hodnotnými informacemi nejen v textové podobě, ale i ve formě reálných fotografií, produktových videí a zajímavých info-videí. Nyní jsme nově doplnili každý produkt o uživatelské recenze našich zákazníků a jejich hodnocení ve formě hvězdiček.

Aktuálně zobrazené recenze jsou výtahem z recenzí našich stálých odběratelů. Další recenze bude možno přidávat přímo u produktů pod tlačítkem „Přidat recenzi“. Snažíme se vám tak poskytnout zajímavé informace o vybraných produktech z naší nabídky.

Pomozte i dalším zákazníkům a podělte se o své zkušenosti, budeme moc rádi.

Po přečtení několika recenzí zjistíte, že některé si navzájem odporují, nebo se s nimi vy sami neztotožňujete. Ano, recenze vyjadřují subjektivní názory našich zákazníků a jejich cílem je vám pomoci se rozhodnout pro ten správný produkt.

Hodnocení produktů je ve světě velkých anonymních eshopů, kde najdete v podstatě všechno, běžné. Pokud ale hledáte repasovaný notebook, počítač, tiskárnu, monitor nebo server, pouze u nás získáte všechny hodnotné informace na jednom místě. Spolehněte se na specialistu, spolehněte se na nás.