Vybojovali jsme pro vás další přepravce

Vybojovali jsme pro vás další přepravce

S radostným oddechem vám oznamujeme, že jsme pro vás vybojovali další bitvu. Po mnoha strastech a dlouhém zápolení s napojením systémů a dohodnutím podmínek vám přinášíme možnost vybrat si doručení zásilky jednou z hned tří přepravních společností. Jde o známé a ověřené společnosti Geis, DPD a PPL.

Může se zdát, že jde o maličkost – v košíku máte na výběr ze dvou dalších políček. Vězte však, že za každým dohodnutým přepravcem je veliké úsilí takřka celého našeho týmu.

Další možnosti přepravy jsme přidali na základě vaší odezvy. Pro nás by bylo snazší mít stále jednoho partnera v této oblasti, mít u něj díky většímu objemu nižší ceny a neřešit každý den tři různé nakládky. Ale víme, že žádný přepravce není ve všech krajích bezproblémový – hodně záleží i přímo na řidiči, který má na starost vaši doručovací adresu. A tak si nyní můžete vybrat právě tu společnost, se kterou máte přímo u vás tu nejlepší zkušenost.


I přes další náklady na naší straně jsme zachovali cenu přepravného nezměněnou. Nechceme mezi přepravními společnostmi dělat cenové rozdíly – kdybyste kvůli nižší ceně zvolili tu pro vás méně příznivou společnost, byli byste nakonec nespokojení, a to nechceme. Výběr je tedy zcela na vás a vašich zkušenostech.

U každé možnosti přepravy také hned vidíte, kdy vám bude zásilka doručena. Například u PPL vyřídíme a vyexpedujeme vaši objednávku ještě týž den, pokud ji odešlete do 14:00. Doručení je pak následující pracovní den.


Je něco dalšího, co bychom pro vás mohli udělat? Máte námět na zlepšení našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat přes jednoduchý formulář na našem webu – tip na zlepšení pro firemního ombudsmana. Vaši zpětnou vazbu vždy vítáme.

Poslat tip na zlepšení