Vytiskněte si fakturu z webu

Vytiskněte si fakturu z webu

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že jsme na našem webu spustili novou funkci, po které se ptali mnozí z vás. Po přihlášení si nyní můžete v sekci pohledávek vytisknout faktury, které jsme vám vystavili. Stačí kliknout na ikonu tiskárny v příslušném řádku.


Technimax

Už žádné přehrabování se ve starém účetnictví nebo zdržující volání, abychom vám fakturu znovu poslali. Fakturu si jednoduše vytisknete sami na dvě kliknutí. Na našem webu však musíte být přihlášeni, abyste k fakturám měli přístup. Pokud jste u nás již nakupovali, ale nemáte ještě založený webový účet, zaregistrujte se a kontaktujte nás. Webový účet napárujeme na vaši historii pohledávek, takže k nim budete mít přístup i zpětně.

Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se

Napadá vás nějaké další vylepšení, které bychom pro vás mohli udělat? Našli jste nedostatek v některé ze stávajících funkcí? Nebo se vám jen něco hodně líbí a chtěli byste nás za to pochválit? Cokoli z výše uvedeného můžete jednoduše poslat našemu ombudsmanovi přes webový formulář. Za každou vaši připomínku jsme rádi a zabýváme se jí.

Napsat ombudsmanovi