Značkové příslušenství Dell

Značkové příslušenství Dell

Jak dobře víte, u nás v Technimaxu se specializujeme za výpočetní techniku značky Dell. Kvalitní stroje vyšší třídy jsou nákladnější na pořízení, ale dle zkušeností se v důsledku vyplatí. Doposud jsme spíše trochu bojovali s příslušenstvím – hlavně co se týče nových baterií k notebookům, které jsme zkoušeli brát kompatibilní od různých výrobců, ale stále nedosahovaly takové kvality a výdrže, jak jsme si představovali. Proto jsme se rozhodli pro další krok směrem ke kvalitě.

V konfigurátoru nyní najdete nové originální baterie k notebookům Dell Latitude, jejichž výdrž dosahuje dle druhu zátěže 4–6 hodin. Tyto baterie jsou poměrně drahé, ale budete díky nim mít jistotu kvality značky Dell.

V podobném smyslu jsme k notebookům doplnili také nové originální brašny Dell. V nabídce zůstávají i původní brašny, ale pokud vám jde o kvalitu a chcete mít vše od Dellu, můžete si nyní pořídit opravdu kvalitní příslušenství.

Potřebujete-li novou klávesnici a myš, ať už k notebooku nebo k počítači, najdete nově v konfigurátoru i tyto periferie značky Dell. Jsme přesvědčeni a stále znovu a znovu pozorujeme, že za kvalitu se vyplatí připlatit si. Proto chceme ke strojům Dell nabízet i značkové originální příslušenství Dell, přestože je dražší.

Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že ty z vás, kteří si již na Dell zvykli, toto rozšíření nabídky příslušenství potěší.

Repasované notebooky Dell
s originálním příslušenstvím