Zrychlujeme

Zrychlujeme

Právě se nám podařilo uvést do provozu optickou síť s maximální propustností 10 Gbit/s a doplnit ji o další síťové prvky, které jsou připojeny prostřednictvím téměř 10 km datových kabelů.

Co to znamená pro vás? Ještě větší rychlost testování zboží a naskladňování na e-shop. Více informací a rychleji – do konce roku pro vás plánujeme připravit nový modul, který vám po přihlášení poskytne ještě více informací o vašem produktu. Nejenom, že budete vědět, kdy na něm končí záruka, ale budete také vědět, kdo ho čistil, testoval, kontroloval kvalitu nebo třeba balil. Potřebnou infrastrukturu jsme právě dodělali.

Síťové prvky

Našim cílem je poskytnout vám ten nejlepší servis a maximum informací, které vám zajistí bezproblémové užívání zakoupeného HW, a také bleskové řešení případných potíží. Jsme zde pro vás a děkujeme, že vy jste s námi.

Víte, co je základem celé naší firemní sítě? Není těžké to uhodnout – jde o repasovaný server Dell, konkrétně model PowerEdge R720. Šlape jako hodinky a jeho naddimenzovaný výkon počítá s rozšiřováním testovací haly, které máme v plánu v nadcházejících letech. Tyto servery máme aktuálně v nabídce a rádi vám zodpovíme případné dotazy, které k nim budete mít.

Repasované servery Dell PowerEdge