Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Omezení počtu balíků?

Vánoční sezona vrcholí a v kombinaci s kovidovými opatřeními tlak na přepravní služby stoupá. Letos, více než kterýkoliv rok, jsou přepravní služby přetížené, což vede k nutnému omezování počtu zásilek. Jak tomu bylo i dříve, některým odesílatelům se omezuje maximální počet zásilek, které budou v tomto období převzaty k expedici. Ano, možná se to dotkne i vás, možná vám některá ze zásilek z českých eshopů dorazí později.
celý článek

Jak vypnout heslo ve Windows 10

Poradna | 20.11.2020 | Jakub Seidl
Spusťte vyhledávání (Win+S), zadejte »netplwiz« a zvolte »Spustit jako správce«. V okně s uživatelskými účty odškrtněte políčko »Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo« a klikněte na tlačítko použít. Pak zadáte jméno a heslo a je hotovo.
celý článek

Jak funguje Technimax v říjnovém lockdownu

Chceme vás ubezpečit, že na našem eshopu můžete bez obav nakupovat i v aktuální nepříznivé situaci. Jednoduše řečeno, na Technimax se můžete spolehnout. Vaše potřeby jsou pro nás prioritou, a to i v těžkých časech, nebo možná především právě v těžkých časech, kdy na rychlé dodávce spolehlivé techniky může záviset vaše práce či vzdělání.
celý článek

17 let s výpočetní technikou Dell

Dnešního dne slavíme narozeniny, protože od vzniku firmy Technimax uběhlo právě 17 let. Abyste z našich narozenin také něco měli, dáváme vám až do konce týdne dopravu zdarma k veškerému zboží. Ani nemusíte nikam zadávat žádný slevový kód, doprava zdarma se na vaši objednávku aplikuje automaticky. Díky a těšíme se na dalších mnoho let spolu.
celý článek