Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

Poctivé repasování notebooků

Téměř všichni prodejci repasované techniky při prodeji uvádějí parametr, zda je displej v pořádku. Pro přehlednost notebooky řadí do kategorií A, A-, B+ atd. Ti rafinovanější používají PREMIUM, STANDARD a ECONOMY, aby neměl zákazník tak špatný pocit, když si kupuje zboží s vadou. Uvědomme si ale, že notebook v kvalitě B není repasovaný notebook, ale pouze přeprodávaný použitý notebook, který dodavatel levně sežene a o něco dráž vám ho prodá.
celý článek

Máme pro vás SSHD disky, kombinaci výhod SSD a HDD

Hledáte způsob, jak mít v notebooku rychlé velkokapacitní úložiště? Rychlost zajistí SSD, ale aby bylo za rozumnou cenu, musíte se spokojit s nižší kapacitou. Klasický HDD zase nabídne za pěknou cenu vysokou kapacitu, ale je pomalý. Řešení nabízejí hybridní SSHD disky Seagate, které kombinují kapacitu HDD s rychlostí SSD a nižší pořizovací cenou.
celý článek

Nejprodávanější Delly v roce 2020

Vyhodnotili jsme pro vás prodeje modelů notebooků a počítačů Dell od začátku letošního roku. Napříč kategoriemi i konfiguracemi docházíme k zajímavému zjištění o tom, co je opravdu nejžádanější. Z prvního grafu vidíme, že ze všech modelů notebooků v konfiguraci s Core i5 se jednoznačně nejvíce prodával model Latitude E6540, a to více než dvojnásobně oproti druhému nejprodávanějšímu, ultrabooku Latitude E7240.
celý článek

Velký pomocník do každé situace – Dell Latitude E5570

Recenze | 14.5.2020 | Jindřich Ropek
Z aktuálních zpráv o technických novinkách se může zdát, že klasické notebooky ustupují před segmentem ultrabooků. Naše prodejní čísla však ukazují, že klasické notebooky jsou stále velmi žádaným zbožím, a to především ty s pohodlně velikou úhlopříčkou 15,6". Pojďme se podívat na nejnovější 15,6" notebook, který máme aktuálně v nabídce, Dell Latitude E5570.
celý článek