Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

MINIpočítače

Nově přinášíme MINI počítače OptiPlex 780 USFF. s rozměry 24×24×6 cm s hmotností pouhých 3,2 kg. Jedná se o oblíbený model ve velmi kompaktním provedení. Toto řešení je v ČR v podstatě nedostupné. Využijte této jedinečné možnosti! Doporučujeme shlédnout naše produktové fotky a video.
celý článek

Unikátní stanice se šestijádrem

Hledáte něco opravdu výjimečného? Přinášíme vám opět netradiční pracovní stanice Dell Precision T3500 tentokrát se šestijádrovým procesorem Intel Hexa Core XEON W3690 3,47 GHz s 9880 body v benchmarku. Je to jeden z nejvýkonnějších strojů, které jsme kdy v nabídce vůbec měli. Pokud vás toto řešení zaujalo, neváhejte. Skladem je jen omezené množství a další na cestě nejsou.
celý článek

Levná pracovní síla

Připravili jsme pro vás nábídku těch nejlevnějších a zároveň stále pracovně schopných Optiplexů 755 v provedení tower. Tyto stroje skrývají dvoujádrový procesor od Intelu, který vystačí na všechny běžné kancelářské operace, serfování na internetu, a se správnými kodeky vám přehraje i full hd video.
celý článek

Zaklepejte na dveře budoucnosti

Intuitivní ovládání, 12,1" kapacitní vícedotyková obrazovka a pero, udělájí přesně to, co po nich vyžadujete. Pouhým dotekem prstu budete mít vše pod svojí kontrolou. Se svou tloušťkou 2.54cm a zdrojem tak malým, jako kdyby nebyl, budete moci tablet vzít opravdu kamkoli.
celý článek

4 typy skříní Dell

Stává se vám, že si nevíte rady s výběrem vhodné skříně počítače? Dell obvykle používá 4 typy a to USFF, SFF, desktop a tower. Stejné označení najdete u všech našich produktů přímo v názvu. Pro všechny, kteří by rádi získali více informací o této problematice, jsme připravili krátké video přímo z naší prodejny.
celý článek