Velký pomocník do každé situace – Dell Latitude E5570

Velký pomocník do každé situace – Dell Latitude E5570

Z aktuálních zpráv o technických novinkách se může zdát, že klasické notebooky ustupují před segmentem ultrabooků. Naše prodejní čísla však ukazují, že klasické notebooky jsou stále velmi žádaným zbožím, a to především ty s pohodlně velikou úhlopříčkou 15,6". Pojďme se podívat na nejnovější 15,6" notebook, který máme aktuálně v nabídce, Dell Latitude E5570.

Dell Latitude E5570

Jednoduchý a funkční design v matně černé

V pevném šasi s dostatkem portů

Jednolité černé šasi notebooku působí uceleným dojmem a propůjčuje stroji profesionální vzhled. Design je bez výrazných rušivých prvků a dobře padne především do kancelářského prostředí. Za jeho vzhled se rozhodně nebudete muset stydět, ba naopak, i když je to vždy subjektivní věc názoru. Na to, že jde o větší 15,6" notebook, je Latitude E5570 příjemně tenký a lehký.

Dell Latitude E5570

Vyztužené panty, na kterých se displej nekymácí

Notebook disponuje standardní konektivitou, takže připojení periferií a externích monitorů nebude problém. Najdeme na něm 3× USB 3.0, HDMI, VGA, RJ-45, audio jack a čtečku SD karet. Zespodu je navíc i dokovací konektor kompatibilní s docky Dell E-family, díky kterým si můžete konektivitu notebooku značně rozšířit.

Ve výbavě dle vašich potřeb

Uvnitř notebooku Latitude E5570 běží CPU Intel Core šesté generace, nejčastěji i5 nebo i7. Existují jak dvoujádrové nízkonapěťové varianty, mířící na dlouhou výdrž na baterii, tak výkonná čtyřjádrová provedení pro náročné použití. Pokud je za číselným označením procesoru písmeno U (např. 6300U), jde o nízkonapěťový CPU. Pokud označení končí písmeny HQ (např. 6440HQ), jde o výkonné čtyřjádrové varianty.

Dell Latitude E5570

Stavové diody na přední hraně při práci neruší

Paměť RAM je typu DDR4, disk lze osadit i velice rychlý SSD M.2 a rozlišení 15,6" displeje může být až Full HD 1920×1080. V případě zvolení notebooku s dedikovanou grafickou kartou AMD Radeon tak můžete získat pořádně silný stroj. Latitude E5570 může být takový, jaký si vyberete – energeticky úsporný s dlouhou výdrží, nebo našlápnutý a připravený i na ty nejnáročnější úkoly.

Samostatně i s příslušenstvím

Řada notebooků Latitude je určena především do náročného firemního prostředí, kde je kladen důraz na dlouhodobou spolehlivost a vysokou míru zabezpečení. To platí i pro model E5570. Co je nutností pro firmy, to je pro osobní použití jedině výhodou. Protože se jedná o provedení s větším 15,6" displejem a numerickou klávesnicí, doporučili bychom jej spíše těm z vás, kteří potřebují efektivně pracovat i přímo na notebooku. Ale díky dokovacímu konektoru není problém ani použití s externími monitory a dalšími periferiemi.

Dell Latitude E5570

Pohodlná lehce zapuštěná klávesnice včetně numerické části

V prvotřídním stavu

Stejně jako všechno zboží, i Dell Latitude E5570 garantujeme dodávat pouze v kvalitě A+. Nebude tedy mít žádné vadné pixely ani škrábance či otlaky na displeji, nikde nebude nic zlomeného nebo promáčknutého a tak dále. Podrobnosti si můžete přečíst v samostatném článku, kde definujeme kvalitu našich notebooků.

Dell Latitude E5570

Latitude E5570 v dokovací stanici vedle 22" monitoru

Bude pro vás Dell Latitude E5570 tím pravým pomocníkem, na kterého se budete moci spolehnout a naložit na něj všechnu svou pracovní zátěž? Vyzkoušejte ho a uvidíte sami.

Notebooky Dell Latitude E5570 skladem