Chybujeme v 0,55 % případů

Chybujeme v 0,55 % případů

Technimax

Přišlo vám někdy zboží pozdě, na špatnou adresu nebo dokonce vůbec? Tímto problémem jsme se rozhodli zabývat do hloubky. Pečlivě jsme analyzovali všechny naše zásilky za první pololetí 2016 a dospěli k zajímavým závěrům.

Soustředili jsme se především na pozdní doručení zásilek v souvislosti s garancí přepravních firem, kdy se přepravce obvykle zavazuje dodat zásilku následující pracovní den od odeslání. V tomto ohledu se našemu přepravci (Geis) daří dodat zboží včas v 97 procentech případů. Pokud nepočítáme pouze chyby přepravce, ale i všech ostatních, dostáváme se na 93 % všech zásilek doručených následující pracovní den.Nejčastější příčnou opožděného dodaní je chyba přepravce nebo chyba zákazníka. Přepravce nejčastěji zachybuje při třídění zásilek na depu nebo při samotném doručování na adresu zákazníka. Mezi chyby zákazníka počítáme problémy s hotovostí nebo chybně udanou adresu.

V poměru vůči všem odeslaným zásilkám se ještě relativně zřídka opakují situace, kdy není příjemce zastižen. Tyto případy jsme vyhodnocovali od případů „chyba zákazníka“ odděleně.S ohledem na celkový počet odeslaných zásilek je příčinou pozdního doručeni vina odesílatele (Technimax) jen v cca 0,55 % doručovaných zásilek. Jinak řečeno, chybujeme přibližně u každé 180. zásilky. Považujeme to za výborný výsledek, který podtrhuje naši orientaci na kvalitu služeb a také řadu garancí, které pro vás právě připravujeme.

Denně „dřeme“ na tom, abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší. Máte v této souvislosti pro nás nějaký tip na zlepšení, stížnost nebo pochvalu? Oslovte online našeho firemního ombudsmana. Chceme znát váš názor.


Chci kontaktovat firemního ombudsmana