Testujeme sami na sobě

Testujeme sami na sobě

Technimax kancelář

Jste živnostník, malá nebo střední firma? Chcete opravdu vydělávat peníze? Chcete být lepší a lepší? Pracujete pro své zákazníky? Pokud ANO, máme hodně společného.

Znáte tu frázi: „Netestováno na zvířatech.“ Asi se ptáte, kde jsou tedy nabízené produkty testovány? Zda jsou vůbec testovány?My jsme upřímní a říkáme pravdu. Testujeme a testujeme hodně. Na kom? Na zákaznících? Na vás?

!!! NE !!!

Testujeme na sobě. Protože máme hodně společného, testujeme nabízené produkty na sobě. Jak? Stejně jako vy, prostě je používáme. Nač dělat simulace zátěže, nač zkoušet, co který produkt vydrží? Prostě postavíme notebook na stůl a už to jede: pošta, informační systém, internetový prohlížeč, úprava fotek, Word, Excel, atd.

Co „testujeme“ ak­tuálně?

Prodejna běží na počítači Dell OptiPlex 745 v provedení tower. Takto je stroj používán už více jak 4 roky a bez jediné závady. Jediná změna, kterou jsme provedli, je výměna systémového disku za typ SSD. Pro komfortnější práci používá Jakub dvojici LCD monitorů Dell U2410 s IPS panelem.

Pokud nás navštívíte osobně, je vám k dispozici kiosek, který běží na momentálně nejoblíbenějším modelu Dell OptiPlex 780 v provedení desktop s 24" LCD monitorem Dell U2410.

Na programování eshopu, podnikového informačního systému a navazujících aplikací využívá Honza notebook Dell Latitude E6320 se dvěma LCD monitory Dell Professional 22".

Obsahový marketing a velkou hromadu dalších věcí pro vás Ondra připravuje na notebooku Dell Latitude E6230, rovněž s dvojicí 22" LCD monitorů Dell Professional.

Manažer importu Jindra má už několik let na stole stařičký Dell Latitude E4300. Drží se ho zuby nehty a nechce se ho vzdát :) K zobrazování používá aktuálně nejoblíbenější LCD monitory z naší nabídky, a to UltraSharp U2410.

Znáte rčení „Kovářova kobyla chodí bosa“? U nás to platí také. V kanceláři majitele najdete téměř historický Dell Precision 390 s dvoujádrovým Core 2 Duo procesorem.

Pro grafiku a střih videa byl potřeba výkonnější stroj, proto jsme zřídili sdílené minipracoviště, které obsahuje „nadupanou“ stanici Dell Precision T7500 a LCD monitor, jak jinak než Dell.

Mimo tento hlavní HW používáme ještě další zařízení, převážně na hale, kde slouží k nejrůznějším, často i experimentálním účelům. Nenajdete však u nás nic jiného, než Dell OptiPlex, Precision, Latitude a LCD Dell Professional a UltraSharp.

A co tisk? Nic jiného než repasované laserové tiskárny HP u nás nenajdete. Opravdovým skvostem je tiskárna HP LaserJet 2200 s druhým zásobníkem, která tiskne kde jinde, než u majitele firmy. Nechce se jí vzdát, proč také, když tolik let tak spolehlivě slouží?

Možná se divíte, proč tak archaické vybavení, když máme v nabídce výkonné stroje s Core i5 procesory zvládajícími i nejnovější OS Windows 10. Odpověď je jednoduchá a už zde zazněla. Proč měnit něco, co funguje? Tímto se dostáváme k samotnému závěru tohoto sdělení:


CHCEME VÁM POSKYTOVAT HW A SLUŽBY, KTERÉ SKUTEČNĚ FUNGUJÍ, A PROTO JE TESTUJEME PRÁVĚ NA SOBĚ!