Co děláme s nekvalitním zbožím?

Co děláme s nekvalitním zbožím?

Přestože usilujeme o spolupráci s těmi nejlepšími, ne vždy jsou všichni naši dodavatelé schopni poskytnout nám zboží v takové kvalitě, jak by se nám líbilo. Co pak s takovým zbožím děláme?

neznačkové adaptéry

Pro příklad uveďme adaptéry, které nám přišly k jedné várce notebooků. Už na potěžkání byly podezřele lehké, hlavně ale bez jakékoliv značky, jen s nápisem AC Adapter. Po vyzkoušení několika kusů jsme se rozhodli, že to nemá smysl – a jak celá dávka adaptérů skončila, to vidíte na fotce – v elektro odpadu.

neznačkové adaptéry

Ač je to pro nás ztráta a budeme muset adaptéry draze nahrazovat originálními značky Dell, naše vnitřní standardy nám nedovolují pouštět do prodeje nekvalitní neznačkové zboží. Tím spíše, když se jedná právě o adaptéry, které mohou být vážně rizikové co se týče poškození připojeného notebooku, ale v závažném případě třeba i požáru.

Dbáte také na kvalitu a zakusili jste, že za spolehlivost značky Dell si stojí i připlatit? Pak víte, že na nás se můžete bez obav obrátit, protože smýšlíme úplně stejně. Vyberte si ze značkových notebooků Dell s originálním příslušenstvím.

Dell Latitude E6330 Dell Latitude E6520 Dell Precision M4800