Co s polámaným čelním panelem?

Co s polámaným čelním panelem?

Design počítačů Dell OptiPlex od varianty 790 výše je vesměs jednotný – matně černý case s šedou mřížkou na čelním panelu. Jde o osvědčenou kombinaci, která snadno sedne do každé kanceláře. Problém však je, že šedá mřížka je náchylná na fyzické poškození. Při neopatrné manipulaci, stěhování či nevhodném skladování může dojít k odlomení mřížky nebo její části, obvykle rohu. Téměř v každé zásilce těchto OptiPlexů, které k nám přicházejí ke zpracování, jsou některé kusy s poškozenou čelní mřížkou.

Dell OptiPlex

Odlomený roh čelní mřížky

Od našich zákazníků víme, že většina dodavatelů repasované techniky tuto „vadu na kráse“ neřeší. Říkají: „Je to přece použité zboží a nějaká prasklina nebo odlomený rožek nemají vliv na funkčnost.“ My to ale bereme jinak a v rámci garancí tyto poškozené plasty měníme. Používáme náhradní díly ze strojů, které za tímto účelem vyřazujeme z prodeje a rozebíráme, abychom pro vás měli díly na bleskově rychlé vyřízení reklamací.

Dell OptiPlex

Zásoba case na náhradní díly

Je pravda, že poškozených čelních panelů na OptiPlexech je více, než je naše kapacita vyřazovaných náhradních strojů. Na kvalitě však polevit nemůžeme, proto už nakupujeme prázdné case za účelem použití na náhradní díly. Kvůli těmto nákladům může dojít k drobnému navýšení prodejní ceny počítačů, ale jsme si jisti, že nepoškozené stroje oceníte. Vždyť právě čelní panel je to, co máte celou pracovní dobu na očích.

Chcete repasované počítače bez vad a poškození? U nás máte jistotu, že je dostanete.

Vybrat poctivě repasovaný počítač