Co se děje pod pokličkou

Co se děje pod pokličkou

Na blogu společnosti Dell lze občas najít podnětné informace a zajímavosti. Dnes bychom vám rádi ve stručnosti shrnuli informace z jednoho tamějšího článku, protože pěkně ukazuje na směřování celé společnosti Dell, které nemusí být na první pohled vidět, ale je v souladu s našim vlastním směřováním.

Vývoj u Dellu

Dell EMC Center of Excellence

Výzkumné středisko Dell EMC Israel Center of Excellence

Vše začíná u lidí. Vicepresident technologického a investičního oddělení pro Dell EMC, Assaf Natanzon, je jedním z velmi aktivních vývojářů nových technologií. Registrovaných má už tolik patentů, že se svou ženou opustili od záměru pozastavovat se nad každým z nich a oslavují už jen každý padesátý patent. Natanzon je prvním Izraelcem, který se dostal na seznam 142 nejproduk­tivnějších vynálezců.

Novoty však nevymýšlí sám někde v laboratoři, ale uznává, že 80–90 % všech nápadů přichází při týmové práci a společném brainstormingu. Na takové schůze úmyslně zve kolegy z různých oborů, protože i když udržet správný směr debaty je jistě obtížnější, přináší to požadované inovativní myšlenky a nápady.

Natanzon je jedním ze zajímavých lidí, který pracuje v Dell EMC Israel Center of Excellence. Jde o jedno ze 17 výzkumných a vývojových středisek, kde se Dell zaměřuje na inovace. Dell Technologies je vlastníkem více jak 22 775 patentů či žádostí o patent.

Celý článek, ze kterého pocházejí tyto informace, najdete na blogu Dellu.

Smýšlení Technimaxu

Pro příznivce značky Dell jsou to dobré zprávy – vývoj se ve společnosti nezastavil na mrtvém bodě, jak se někdy ve velkých korporacích může stát. Dell velice aktivně vyvíjí a testuje nové technologie a posunuje hranice možností, a to ve velkém měřítku. V podobném duchu smýšlíme i my v naší specializaci na repasovanou výpočetní techniku. Místo pouhého nákupu a prodeje usilujeme o inovativní přístup ke kvalitě zboží, k funkcím pro naše partnery i k prozákaznickým službám a garancím.

Věříme, že tento přístup, i když je po všech stránkách náročnější, má smysl a vede tím správným směrem – ke spokojenosti vás, našich zákazníků. Nikdo bychom neměli usínat na vavřínech zapomínat na známý citát: „Kdo chvíli stál, již stojí opodál.“

Nadstandardní služby pro naše obchodní partnery