Dezinfekce, dezinfekce, dezinfekce

Dezinfekce, dezinfekce, dezinfekce

Jistě jste v poslední době řešili nákup pomůcek pro osobní hygienu, úklid nebo ochranu dýchacích cest. Stále se v médiích opakují slova roušky, čistota, bezpečnost a dezinfekce. My se současnému stavu přizpůsobujeme stejně jako vy, ale řadu opatření jsme zavedli už dávno.

Jak jistě víte, virus přežívá nejdéle na hladkých pevných površích. Nejdéle přežívá na plastu, a to 48 hodin. Proto používáme k čištění zboží dezinfekční prostředky typu Sanytol. Není to však jen z důvodu obav z koronaviru, ale protože vaši bezpečnost bereme opravdu vážně.

Jak je známo, jednou z nejvíce znečištěných ploch je klávesnice notebooku, a proto ji už více jak 2 roky ošetřujeme Sanytolem tak, abychom si byli jisti, že je opravdu hygienicky čistá. Ano možná jste nás tehdy, bylo to v září 2017, považovali za blázny, když jsme vás o tomto našem snažení informovali, ale věříme, že nyní to oceníte.

Sanytol na klávesnice, na jiné povrchy i Savo

Je nám jasné, že některé naše kroky, které činíme nad rámec běžných zvyklostí, mohou na první pohled působit zbytečně, někdy až hloupě, ale věřte, že i když nás to často stojí peníze a námahu navíc, děláme to pro vás a věříme, že to jednou oceníte. V principu je to jako s dětmi: „Až budeš starší tak to pochopíš!“ nebo „Až budeš mít vlastní děti, tak to budeš dělat stejně!“ A opačně, vy při své práci zase děláte věci, které by nejspíš nedávaly smysl nám, dokud bychom do vašeho oboru do hloubky nezabředli.

Děláme pro vás maximum, a to i v případě, že to oceníte až s odstupem doby. Pracujeme tak, abychom měli čisté svědomí a dobrý pocit z práce. Zůstaňte prosím s námi i v těchto těžkých dobách. Podpoříte tím budoucnost našeho dlouholetého týmu, který se o vás už roky stará a rád by se staral i do budoucna.

Článek o dezinfekci klávesnici z roku 2017