Hygienicky čisté klávesnice notebooků

Hygienicky čisté klávesnice notebooků

Jistě jste už slyšeli, že klávesnice často skrývá více bakterií než třeba záchodové prkénko (např. článek na technet.idnes­.cz). My se to nebudeme snažit dokázat ani vyvrátit, nicméně dává smysl, že v rámci notebooku je klávesnice nejvíce vystavena znečištění. Kolikrát si člověk zakryje ústa rukou a odkašle si, nebo se vysmrká a pokračuje v práci, aniž by si umyl ruce. Klávesnice jsou plné nejen viditelné špíny, prachu a drobků, ale i různých bakterií.

Klávesnice Dell Latitude

Po vyndání obvodového rámečku vidíme prach a špínu.

Je tedy pochopitelné, že při koupi repasovaného notebooku, který dříve někdo používal, mohou vyvstat obavy o skutečnou čistotu klávesnice. Nejde jen o to, aby vypadala čistě, ale je skutečně hygienicky čistá? Mnozí prodejci z klávesnic vyfoukají prach stlačeným vzduchem, což děláme také, ale to nestačí.

Klávesnice Dell Latitude

Čištění jemným kartáčem.

Povrch klávesnice přečišťujeme také universálním čistícím prostředkem na elektroniku, kterým odstraníme případné přischlé nečistoty. Klávesnice je tak sice čistá, ale my jsme si řekli, že půjdeme ještě dál. V péči o vás, naše zákazníky, chceme udělat maximum. Klávesnici, touchpad a celý palmrest tedy po vyčištění ještě důkladně desinfikujeme.

Klávesnice Dell Latitude

Vydesinfikování klávesnice a okolí.

Výsledkem je klávesnice, která nejen vypadá čistě, ale je opravdu hygienicky ošetřená a bez bakterií. Pokud jste někdy měli obavy o zdravotní závadnost použitých notebookových klávesnic, s námi už se obávat nemusíte. Naše klávesnice jsou opravdu hygienicky čisté.

Klávesnice Dell Latitude

Po celém procesu je klávesnice čistá nejen na pohled.

Máte další námět na to, jak bychom mohli naše služby vylepšit a nákup repasované výpočetní techniky vám zpříjemnit? Neváhejte poslat tip na zlepšení našemu ombudsmanovi. Vašich reakcí si velmi ceníme a žádný námět nezůstane bez odezvy.

Repasované notebooky
s hygienicky čistými klávesnicemi
Tip na zlepšení
pro ombudsmana